Pellegrini kovuldu, yerine Jose Mourinho Getirildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pellegrini kovuldu, yerine Jose Mourinho Getirildi

Cevap: Mourinho Real Madrid'de

7463_B_jose.jpg

Hem barcelonalı hem mourinholu :D biri olarak bu habere üzüldüm. Artık hangi taraf kazanırsa kazansın üzüleceğim sanırım :) Ama mourinho bu, Schusterin şampiyon yaptığı takımı bence o hayli hayli yapar. El clasicoya da yeni bir heyecan geliyor. Dünya üzerinde Barcelonanın belalısı ve o takımı çözebilen,yenebilen,eleyebilen yegane insanlardan biri sonuçta :D

Mourinho resmen Real'de

47 yaşındaki Portekiz'li ünlü antrenör Jose Mourinho'nun, İspanya'nın Real Madrid Kulübü ile 4 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

İspanyol basının duyurduğu haberde Mourinho'nun, Real Madrid ile 4 yıllık kontrat imzaladığı ve senelik 10 milyon Euro alacağı bildirildi.

İnter'e lig ve Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşatan Mourinho'nun, beraberinde Diego Milito ve Maicon'u da götüreceği vurgulandı.

Benim bildiğim Maicon sağ bek değilmi?Ramos'u kesip Maicon'mu oynayacak onun yerine?Sol bek içinse iyi transfer olur ama ters ayaklı bekler bence fazla verimli olamıyor.

Cevap: Mourinho Real Madrid'de !

Artan Barça hayranlığı yüzünden Madridli olmuştum, ahanda şimdi güzel oldu işte. :)

Kusura bakmayın...

Şuanda Dünyanın Bir Numaralı Teknik Direktörü'dür Mourinho...

Kendisi Artık bir futbol efsanesidir...

İşin garibi bir Ekonomist olması...:D

İyi hoca kariyeri devamlı çıkış trendinde Real Madrid'e giderse Barça falan dinlemez keser hesabını.

Artan Barça hayranlığı yüzünden Madridli olmuştum, ahanda şimdi güzel oldu işte. :)

zehahahaha aynen bende...

bakalim herkes simdi barca ve real ise, bende Valencia yi desteklerim :) Zaten M Topal icin =)

Eskiden herkes Real Madrid lidi ozaman bende Overmars li, Luis Enrique li, Kluivert, Reiziger filan Barca yi severdim^^

Üst Alt