Penaltı Tartışmaları | Kayseri - FB - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Penaltı Tartışmaları | Kayseri - FB

Cevap: Penaltı Tartışmaları | Kayseri - FB

konu bence temiz kramponlar operasyonuna taşınsın şikenin Allah ı var burda

Lig Tv'nin "Artık futbol konuşacak !" sloganı midemi bulandırıyor...Anlıyoruz bu sloganın içeriğini gün geçtikçe daha iyi.

dağılın beyler geçen hafta 60 metreden ofsaytı süzen aykut hemen hemen aynı mesafeden elin olduğunu görmemiş!. şimdi ben soruyorum o el nedeniyle sarı gören adamın suçu neydi.

tiyatro izliyoruz resmen basket maçları başlasın basket dışında izlemem türkiye futbol ligi bitmiştir biz de gidip boşuna musleraya selçuka barosa laf atmayalım herşey tiyatro zaten adam utanmadan fener lehine veriyor bir de artist o kadar şike soruşturması oldu bir tane hakem sordulanmadı adamlar rahat rahat şike şaibe yapmaya devam ediyorlar

Alıştım artık şikecilerin bu işlerine. Sinir oluyorum, adalet yerini bulamayabilir bu durumda hem..

İzlemeyin abi super ligi (tiyatro ligi) ni. Fenerin bu tip kaçıncı pozisyonu yıllardır. Çalmıyor işte hakemler, bir yerlerinden korkuyorlar.

Ne Adaletinden Bahsediyorsunuz ?

MHK'de ve Tahkim'deki adamların hepsi Azize tarafından seçimiş ve onay verilmiştir....

Baş KUŞUMUZ MMA...

HALA siz penaltıyı mı konuşuyorsunuz ?

İşin aslı şöyle oluyor... Ne kadar penaltı da konuşsanız ne kadar başka şeyleride konuşsanız F5'i korumak için verilen tüm haksız kararlar 1 sene sonra UNUTULUR...

Akıllarda sadece şampiyonluklar kalır....

Yine Sonucu belli bir lig İZLİYORUZ....

Şu iddianame ortaya bir çıksın PAŞA PAŞA gidecekler... UEFA'nın dikkatini çekeriz biz....

Ben şahsen F5 klubünün kapatılmasından yanayım... Futbolun KARANLIK Yüzüler..

Bukadar fazla'da Şike yapilmazki be

Allah'in belalari..

Para'nizi alip gö*ünüze sokun serefsiz köpekler...

eee yuh yani bu kadar bariz penaltılarda verilmezse işimiz zor yani.resmen bu sene de tiyatro izlemeye devam ediyoruz.bu şartlarda zaten şampiyon olamayız böyle şeyler oldukça sonra fatih terim e,muslera ya kızıyoruz.adamlar napsın hakemler ne isterlerse öyle karar veriyorlar

merak ediyorum delikanlı fb kalecisi volkan bu hafta maçtan sonra ne söyledi.pozisyonu en net görenlerden biriydi.geçen hafta ağlıyordu bu hafta sus pus oldu

bu hakemlerle bu iş yürümez

basın şu anda eskisi gibi çalışmaya başladı fenerliler acitasyon yapıcak basın sürekli bunları gündemde tutup ortada bi haksızlık varmış gibi yayın yapıcak federasyon zaten tutumunu belli etti en başından tuhaf bi ülkede yaşıyoruz hırsızdan kahraman katilden lider yapmayı becerdiğimiz gibi bu kadar takımı , futbolu, seyir zevkini , ligin meşruluğunu kaybettirdikleri halde tık yok eski bi ata sözümüz yavuz hırsız ev sahibinden baskın çıkarmış diye boşuna dememişler hırsıza evi bırakıp gidicez sanırım bu gidişle

Üst Alt