Pep Listeyi Sunacak Terim Onaylayacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne kadar uzaklaşıp incelersen makro düzeyde daha anlamlı sonuçlar elde edersin, dünyadan uzaklaştıkça dünyanın bir gezegen olduğunu anlamak, şeklini tanımlayabilmek vs buna örnek olarak gösterilebilir. Aynı şekilde bir şeye ne kadar yaklaşırsan mikro düzeyde daha ,y, anlamlandırmaya başlarsın, bir su tanesine yaklaştıkça(veya mikroskop ile büyüttükçe) su tanesinin gerçek formu hakkında bilgi edinirsin vs vs... Burada bir paradoks olduğu çok açık dolayısıyla 1000 km öteden belli tabiri sakat bir tabir.

İyi forumlar.
1000 kilometre öteden tabiri bulunduğum yerden verilmiş bir tabirdir. Makro düzeyde ve mikro düzeyde ilmi sizden öğrenecek değiliz. Biz İTÜ den iyi derecede mezun olmuş bir Uzay mühendisiyiz. Siz kimsiniz. ? İyi Forumlar !

1000 kilometre öteden tabiri bulunduğum yerden verilmiş bir tabirdir. Makro düzeyde ve mikro düzeyde ilmi sizden öğrenecek değiliz. Biz İTÜ den iyi derecede mezun olmuş bir Uzay mühendisiyiz. Siz kimsiniz. ? İyi Forumlar !
Eğitim konusunda yarışmak istemeyeceğiniz bir kişiyim demekle yetiniyorum Levent bey. mütevazi kişiliğim bunu gerekli kılıyor.

İyi forumlar der, esenlikler dilerim.

Eğitim konusunda yarışmak istemeyeceğiniz bir kişiyim demekle yetiniyorum Levent bey. mütevazi kişiliğim bunu gerekli kılıyor.

İyi forumlar der, esenlikler dilerim.
İstiyorsanız her türlü kapışmaya hazırız. Madem meraklısınız bu Uzay işlerine açalım bir başlık ve konu üzerinden kapışalım. Bizim geri adım attığımız nerede görülmüştür. İyi Forumlar !

Haber servisimiz yoğun çabalar sonucunda Pep'in listesini ele geçirmeyi başardı.
İşte Pep List
-Mahrez
-Sterling
-Mangala
-Fernandinho
-Agüerro
-VE süpriz bir ismin olduğu iddaa edildi
---Mehmet Eroğlu Özel Haber ---

Ozan kendini gösterecek ne oyun oynadıki teklif gelsin konularda çok görüyorumda zaten şu haliyle çok iyi oyuncu olsa biz bırakmayız avrupa kulübü napsın ozan ı

..

babd7cdf4c40778eae6165f349aa5142.jpg

Bruma,Ndiaye,Arda,Ribery,Keita,Telles,H.Şükür,Meira,Burak,Gomis,M.Topal,Ü.Davala bunlar ağaçta mı yetişti? J.Denayer bile sayemizde şimdi LYON'da.
Geliştiremediğimiz isimler hep tembel olanlar, yatış isteyenler.

Bu tarz bir hamle 2 külüp içinde Kazan-KAZAN olurd'. Keşke gerçek olsa.

Kompany-İlkay-G.Jesus güzel bir üçlü olur hemde bize şampiyonluk olmasa bile 2ncilik sağlayabilirdi.

Haber fazlasıyla uydurma gibi, ayrı konu. Ancak merakımı celbeden bir konu var; Mangala nasıl bir adamdır, sorunu nedir, yeteneksiz mi yoksa sporcu karakteri mi eksiktir ki City de formayı alamaz, bir yerlere kiralanır, bonservisini almak için ciddi bir talip de çıkmaz?...

Bildiğim kadarıyla ve denk gelen az sayıda maçında edindiğim izlenime göre gayet iyi ve tam ihtiyaç duyduğumuz tipte bir stoper olarak kalmış aklımda, yaşı da uygun üstelik...

Haber fazlasıyla uydurma gibi, ayrı konu. Ancak merakımı celbeden bir konu var; Mangala nasıl bir adamdır, sorunu nedir, yeteneksiz mi yoksa sporcu karakteri mi eksiktir ki City de formayı alamaz, bir yerlere kiralanır, bonservisini almak için ciddi bir talip de çıkmaz?...

Bildiğim kadarıyla ve denk gelen az sayıda maçında edindiğim izlenime göre gayet iyi ve tam ihtiyaç duyduğumuz tipte bir stoper olarak kalmış aklımda, yaşı da uygun üstelik...

5 senelik sözleşmesi var. geçen sene hiç oynamadı neredeyse. 1 sene boyunca hiç oynamadı, geri döndüğünde ise ağırlaşmıştı. ayrıca ayda 500000 euro falan alıyordur herhalde. hamit altıntopun defansif versiyonunu düşün.

Üst Alt