Pepe Resmen Beşiktaş'ta! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pepe Resmen Beşiktaş'ta!

37cfe373b7d372db903866f056b14635.jpg

Birisi takımıyla 30 küsür maç çıkmışken diğeri 13 maçta görev alabilmiştir.
Gomis riski az olan bir transfer. Son 5 sezonunda kaç maça çıkıp kaç gol atmış belli. Riski az olan transferin maliyetinin pahalı olmsı kadar normal bir durum yok

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pepe'nin 13 maç oynamasının tek sebebi sakatlıklarsa haklısın. Ama performansından dolayı arada yedek kaldıysa bu onun kötü topçu veya riskli transfer olduğunu göstermez. Sonuçta adamın yedek kaldığı takım R.Madrid. Risk diyorsun ama doktorumuz açıkladı her ne kadar bugüne kadar çok fazla olmasa da bayılma atağı olan bir adam aldık biz de. Bu da az bir risk değil bence. Ağustos sıcağında maça çıkacak bu herif.

Pepe'nin 13 maç oynamasının tek sebebi sakatlıklarsa haklısın. Ama performansından dolayı arada yedek kaldıysa bu onun kötü topçu veya riskli transfer olduğunu göstermez. Sonuçta adamın yedek kaldığı takım R.Madrid. Risk diyorsun ama doktorumuz açıkladı her ne kadar bugüne kadar çok fazla olmasa da bayılma atağı olan bir adam aldık biz de. Bu da az bir risk değil bence. Ağustos sıcağında maça çıkacak bu herif.
Sakatlıktan dolayı 13 maç oynadı. Gomis bayılması risk olabilir sonra sonuçta adam sakatlanmıyor kalkıp kaldığı yerden devam ediyor. Bayılınca maçı terk etmiyor yani Swansea'de oynarken hatırladığım kadarıyla 1 kere olmuştu ve sonra kalkıp devam etti. Pepe ise hep sakatlıklarla boğuştu. Gomisin durumu ciddi olsa 3 yılda 90 maç üstü oynamazdı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pepe net iyi transfer. Beşiktaş bizim düştüğümüz hataya düşmüyor. Şampiyon kadromuz var,içimizden hallederiz muhabbeti yok adamlarda.

Pepe çok hırcın bir futbolcu.. Bol kırmızı kart bekliyorum..

Pepe'nin maliyetleri Bestas için milat.. Takım içinde huzursuzluk bekliyorum.

Pepe umurumda değil, biz iyi olalım yeterki.. Takımımdan sampiyonluk bekliyorum.

Bu yıl çok izleyemedim ama geçen yıl Avrupa şampiyonasında harikaydı.Net iyi transfer.Parasını da sorun edeceklerini sanmıyorum,gerekli saygıyı görecektir.

RESMİ AÇIKLAMA - Pepe 04.30'da İstanbul'da olacak. Sabah sağlık kontrolüne girecek yıldız futbolcu ardından Vodafone Park'ta imza atacak.

34 yaşındaki adama 4,75 milyon € yıllık ücret, üzerine 4 milyon € imza parası. üzerine galibiyet primi. ve bu oyuncu stoper. Ama şöyle bir gerçek var ki kendi kariyeri beşiktaşın çok üzerinde bir oyuncu aldılar.

Stoperde yaş pek önemli değil bence, bizde son senelerin en iyi stoperi Ujfalusi geldiğinde 33 yaşındaydı. 35 yaşında mesela kanat oyuncusu alsak salak mı bunlar derim ama 35 yaşında stoper alsak adam iyi futbolcuysa sorun değil yani ama bildiğim kadarıyla Pepe çok sık sakatlanıyor son zamanlarda. Pepe sakatlanmazsa lige gelmiş en iyi stoper olabilir, tutmama ihtimali yok gibi bişey bence ama belli de olmaz. Bize gelse kesin tutar derdim ama bence objektif olarak söylüyorum beşiktaşla fenerbahçe biraz daha düşük görünüyor yabancı futbolcuların gözünde, o yüzden fenerin bi ton para yatırdığı bir sürü dünya yıldızı hiç iş yapmadan gitti keza beşiktaşında aynı. Bize gelenler çatır çatır oynuyor genelde 1-2 sene. Son senelerde batırsakda avrupada prestij olarak bu 2 arkadaşı çarpsak anca biz ederler.

34 yaşındaki adama 4,75 milyon € yıllık ücret, üzerine 4 milyon € imza parası. üzerine galibiyet primi. ve bu oyuncu stoper. Ama şöyle bir gerçek var ki kendi kariyeri beşiktaşın çok üzerinde bir oyuncu aldılar.
Beşiktaş'ın kadrosuna kattığı Pepe'nin transfer deyatları ortaya çıkıyor. Siyah beyazlılar 2 yıllık sözleşme imzaladıkları Portekizli oyuncuya yıllık 3 milyon 350 bin Euro net ücret verecek.

Pepe, 35 maç oynaması halinde 350 bin Euro daha kazanacak. Beşiktaş'ın şampiyon olması halinde ise Portekizli oyuncu 250 bin Euro'ya prime hak kazanacak. Siyah beyazlılar imza parası olarak da Pepe'ye 3 milyon Euro ödeyecek.

Yillik 5.2 milyon euro ediyor imza parasi dahil.

Yillik 5 milyon iyi para

Ama Pepe'de iyi,Türkiye liginin üstünde bir stoper

Yillardir en üst seviyede oynuyor

Iyi transfer ama Besiktas cok yanlis yolda. Feda diyerekten yola cikip dogru hameler yapiyolardi mali olarak mesela oyunculara fazla para ödememeye özen gösteriyorlardi bizim ve Fener'in aksine.

Bu transfer ile hepsi alt üst oldu, kendi elleriyle takimin icine bomba attilar. Bizde yeni gelen bir oyuncu 4-5 kazansa sorun olmaz veya Fener de cünkü ne kadar yanlis olsa da takimda bunlara yakin paralari kazanan adamlar var ve genel olarak maas dengesi cok yüksek. Bunlarda simdi tabiri caizse "ciklet parasina" oynayan adamlar Pepe'nin yilda 5 Milyon almasina nasil bir tepki verecekler bakalim. Bir de gecen sene Real de oldugu gibi cok sakatlik yasarsa siz o zaman görün samatayi.

Son düzenleme:
2017:
58889b7b253710f039000001.jpg

2016:
pepe-real-madrid-villarreal-la-liga-05152014_1csteqk1cf48w127xrcdwnmkau_0.jpg

Lan bu adama nolmuş erimiş bitmiş ya saç ve giyim forma tipinden göz yanılgısı gibi mi geliyor yoksa bana

Üst Alt