Pepe Resmen Beşiktaş'ta! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pepe Resmen Beşiktaş'ta!

Galatasaray'a gelmesini istemeyecegim bir oyuncuydu.medyayi göreceğiz , kasıtlı rakibin bileğine bastığında melo melo diye aniranlar sus pus olacak mi

Hiç kıvırmaya gerek yok muazzam transfer müthiş adam. Burada bir tek böyle bir transferin stopere değil de hücuma yapılması gerektiği tartışılır. Sonuçta stoper takımı peşinden sürükleyemez.

ben sana demistim haci alirlar diye :asd:
fikoyla dalga geciyoruz ama bizim dursundan kat kat daha dogru hamleler yapiyor
ön tarafa da 1 2 tane düzgün adam alip yine yürüyüp giderler

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Ben Talisca´ya o parayi yatirmazdim. Besiktas´in sirri iyi takim olabilmesi, talisca nekadar iyi oynasa da, asil basarilari takim oyununda yatiyor. Talisca ise cok etkili bir silah. Bugün Talisca Aboubakar/Cenk ile, dün ise Sosa/Gomes ikilisi vardi ön ucta.

Bana kalirsa Pepe piskolojik acidan cok sey katacak besiktasa...

Ben Beşiktaş'ın iyi takım olduğunu ve sırrının takım oyunu olduğunu düşünmüyorum. Hatta Beşiktaş'ın şampiyonluktaki en büyük etkeni Talisca'dır(birde bizim yokları oynamamız). Talisca'yı çıkar kadrodan çok zorlanırlar. Talisca mesela bizim takımda olsa şu kadro içinde harika bir takım oluruz.

Pepe kötü bir oyuncu değil ama 34 yaşındaki bir adama 15-20M € (80M TL) yatırım yapmak Türkiye şartlarında hiçte mantıklı değil. Hücum oyuncusu olsa bir nebze anlayabilirim ama sakatlık sıkıntısı olan bir defans oyuncusuna bu paraların verilmesini doğru bulmuyorum.

Psikolojik açıdan katkısı olacaktır ama Beşiktaş'in iç sıkıntıları gün yüzüne çıkacağını düşünüyorum. Onların maaş skalaları bizim gibi değil çoğu oyuncuları 2,5 üstü bile almazken bir oyuncuya 4-5 M € vermeleri sıkıntı yaratır. Kimse bu Pepe hak eder demez. Hele bu sene biraz sıkıntı yaşasınlar bir de sakatlık sorunu olsun sen bak o zaman. Büyük bir risk bence.

Son düzenleme:
DD6qE2HVwAEmJfS.jpg

bitmis
Bu nasıl pepe lan balmumu heykeli gibi duruyor

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben sana demistim haci alirlar diye :asd:
fikoyla dalga geciyoruz ama bizim dursundan kat kat daha dogru hamleler yapiyor
ön tarafa da 1 2 tane düzgün adam alip yine yürüyüp giderler

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Pepe'yi aldılar eyvallah ben gelmez diyordum da böyle maliyetli transferlerden hiçbir Türk kulübü fazla yapamaz, 1 olur 2 olur sonrasında en kötü ihtimal ffpye takılırsın. Onları bekleyen asıl sıkıntı Tallisca'yla Aboubakar. İkisi birde giderse yerlerini zor doldururlar.

Ben Beşiktaş'ın iyi takım olduğunu ve sırrının iyi takım olduğunu düşünmüyorum. Hatta Beşiktaş'ın şampiyonluktaki en büyük etkeni Talisca'dır(birde bizim yokları oynamamız). Talisca'yı çıkar kadrodan çok zorlanırlar. Talisca mesela bizim takımda olsa şu kadro içinde harika bir takım oluruz.

Bende Talisca´nin bize ilac olacagini düsünüyorum, ama kastim besiktas´in son iki senesi. Iki senedir sampiyon oluyorlar, ve forvet arkasi ve forvetleri iki sezonda da degisti. Takim olarak hep iyilerki, adaptasyon gerceklesiyor. Talisca elbette en iyi oyunculari belkide, ama bana kalirsa basarida takim oyunu daha önemli.

Pepe kötü bir oyuncu değil ama 34 yaşındaki bir adama 15-20M € (80M TL) yatırım yapmak Türkiye şartlarında hiçte mantıklı değil. Hücum oyuncusu olsa bir nebze anlayabilirim ama sakatlık sıkıntısı olan bir defans oyuncusuna bu paraların verilmesini doğru bulmuyorum.

Psikolojik açıdan katkısı olacaktır ama Beşiktaş'in iç sıkıntıları gün yüzüne çıkacağını düşünüyorum. Onların maaş skalaları bizim gibi değil çoğu oyuncuları 2,5 üstü bile almazken bir oyuncuya 4-5 M € vermeleri sıkıntı yaratır. Kimse bu Pepe hak eder demez. Hele bu sene biraz sıkıntı yaşasınlar bir de sakatlık sorunu olsun sen bak o zaman. Büyük bir risk bence.

Ekonomik acidan katiliyorum, umarim cuvallarlar. Ama dedigim gibi, ben stoperlerin takim icinde en etkisiz pozisyonlardan bir tanesi oldugunu düsünüyorum. Asiri derecede takim savunmasina bagli bir pozisyon. Ama Pepe tarzi adamlar bence stoperden fazlasi, rakip takimi sindiren, kendi oyuncularini ileri cikaran tipte adamlar. Cok saglam bir karakter aldilar.

Hayirsiz olmasini diliyorum, ama bu sartlarda zor.

Ama tabiki kisa vade icin gecerli bu. uzun vadede kulübün altini oyma ihtimali yüksek bu harcamalar.

Üst Alt