pepe ve vida defans ikilisi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

pepe ve vida defans ikilisi

Melih bu laf banaysa uzerime alinmiyorum , kendimi bildim bileli Gs liyim ama dedigini yapanlar varsa 2 ye ayrilirlar

bir kismi hakikaten ortaligi karistirmak icin bunu yapiyorsa fikirlerini bire bir paylasiyorum

ama bir de aciklarsa maruz kalacagi muamele sebebiyle bunu yapiyor olabilir , antuda bir uzun sureli uye var Gs li , genelde uzerine gidilmiyor ama bazen duzgun bir sey yazsa bile negatif ayrimciliga maruz kaliyor

cozum bulmamiz gereken nokta bu .
yok sana değil lafım galatasaraylı olduğunu biliyoruz , başkta takıma sempatin varsa da bunu açıkça ifade ediyorsun zaten.

benim lafım galatasaraylı gibi burda takılıp başka forumda bunu paylaşanlar.

Galatasaray forumunda bjk marsının işi ne ? mantıklı bir açıklaman var mı?

Yetkim olsa, başka takım taraftarlarının da yer aldığı birkaç başlık oluştururdum. Futbol, benim nazarımda, üzerinden düşmanlık yaratılacak bir husus değil. Tartışılacaksa tartışılır. Atışılacaksa atışılır.

Dediğim şekilde başlıklar olsa, orada isteyen atışsın, takışsın. İsteyen rakip takım marşı koysun. Bence bu futbolun güzelliğidir. Şahsi fikrim tabi.

Sinan'i forumdan sogutup yazmamasina sebep olunursa bir sekilde
Ciddi manada uzulurum
Genel kaninin aksine ben yorumlarini begeniyorum 1000tane ayni kalemden cikma yaziyi okumaktansa sinankileri okumak daha iyi geliyor

Benim hic bir yorumumda insanlari germe , inanmadigi seyi soyleme veya gizli baska ajanda yok

ama kim ne der diye frene basmak da yok (en azindan sportif bir muhabbette) , herkesin soyledigini tekrarlama , turke turk propagandasi yapmak da yok

antuda yasadigim bir olayi anlatayim mi

Orada aslinda sevmedigim bir seyi yapip fb li gibi uye olmustum , sonra once durust olun filan yazanlari gorunce gittim GS yazarak uye oldum ,tartismalar buradakine benzer orada da oldu

bir gun avrupa kupalarindaki basari duzeyi konusulurken dedim ki

hem durust olun diyip hem de simdi burada avrupada sizden daha basarisiziz diye rol mu yapayim dedim

yoo dediler burasi ozgurce konusabilin diye rakip takimin ismiyle uye olabilecegini bir yer yazanlar oldu

o zaman kabul edeceksiniz ki Gs nin oldugu yerde fb nin ismi gecince bizce oynayan oyuncu sanildigini pragda bizzat yasadim dedim

utanmadan provoke etmekten atmislar . Insanimizin tevazu seviyesine guzel bir ornekti

Orada aslinda sevmedigim bir seyi yapip fb li gibi uye olmustum , sonra once durust olun filan yazanlari gorunce gittim GS yazarak uye oldum ,tartismalar buradakine benzer orada da oldu

bir gun avrupa kupalarindaki basari duzeyi konusulurken dedim ki

hem durust olun diyip hem de simdi burada avrupada sizden daha basarisiziz diye rol mu yapayim dedim

yoo dediler burasi ozgurce konusabilin diye rakip takimin ismiyle uye olabilecegini bir yer yazanlar oldu

o zaman kabul edeceksiniz ki Gs nin oldugu yerde fb nin ismi gecince bizce oynayan oyuncu sanildigini pragda bizzat yasadim dedim

utanmadan provoke etmekten atmislar . Insanimizin tevazu seviyesine guzel bir ornekti

Sıkıntı şu senin sandığın gibi bir ülke değiliz biz. Siyasetten tutun futbola kadar bunu dedikten sonra bu ülkede herhangi bir kurumda kalabileceğini düşünüyorsan hayatında hiç mahalle baskısı, mevcut ülke şartları vs haberin olmadan yaşamışsın demektir.

Sıkıntı şu senin sandığın gibi bir ülke değiliz biz. Siyasetten tutun futbola kadar bunu dedikten sonra bu ülkede herhangi bir kurumda kalabileceğini düşünüyorsan hayatında hiç mahalle baskısı, mevcut ülke şartları vs haberin olmadan yaşamışsın demektir.

Sayin abim hadi kuzey avrupadan ornek vermeyelim

dunyada barcelona madridden buyuk rekabet var mi ? Adamlar madrid olarak evlerinde barcelona bunlara 5 atarken BARCELONA formasi ile MADRID tribununde seviniyorlar bir de

etrafa gider yapani bile var

ispanya ile bu kadar acik fark olmamali en azindan ,akdeniz insaniyiz hepimiz

Sayin abim hadi kuzey avrupadan ornek vermeyelim

dunyada barcelona madridden buyuk rekabet var mi ? Adamlar madrid olarak evlerinde barcelona bunlara 5 atarken BARCELONA formasi ile MADRID tribununde seviniyorlar bir de

etrafa gider yapani bile var

ispanya ile bu kadar acik fark olmamali en azindan ,akdeniz insaniyiz hepimiz
Bariz fark var, bir sene İspanya'da kaldım ve bunu yaşadım.

Sinan hakkında her gün konuşmaktan bıkmadınız mi la

Bizim kadar taraftarlığı takmıyor işte

Zorunuza gidiyorsa engelleyin bitsin

Biri dünya çapında bir stoper. Diğeri de üst düzey. Ligin en iyi savunma ikilisi olur. Hatta CL de üst tura çıkmış takımlar arasında kıyaslama yapsak bile en iyi ikililerden biri olabilecek düzeydeler. Kıskanıyorum ne yalan söyliyeyim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt