Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!

Cevap: Pepe'nin Alves'e dokunmadığı TV görüntüleriyle ispatlandı!

o zaman mascheranoya niye kırmızı vermedi hakemler onu söyleyin katalanlar. mascherano da tekme salladı bir pozisyonda sarı verdi. busgetsin pedronun alvesin yaptığı tiyatro

Poziyonu buraya koy tartisalim.

söyleyin katalanlar

Bide böyle sacma sapan laflar kullanip gereksiz yere ortami germeyin. Hepimiz Galatasaray'liyiz yahu. :eek:

Dinsizin hakkından imansız gelir diye boşuna dememişler.O kadar sert oynayıp rakibi sakatlamaya yönelik hareketlerde bulunursan önceki maçlarda bu maçta da barcelona'lı oyuncuların en ufak bişeyde kendilerini yere bırakmaları normaldir.etki tepki meselesi bi yerde.katalan değilim ama belirteyim dedim.

söyle bir mac yaşanmamıs olsa ben barcelonanın kayırılmadıgına ınanacamda...

[video=youtube;d0om9WD8AsI]https://www.youtube.com/watch?v=d0om9WD8AsI[/video]

[video=youtube;8tLPRV-U6ds]https://www.youtube.com/watch?v=8tLPRV-U6ds[/video]

chelseayi hakemle elediler. bu yıl da arsenali hakemle elediler. van persie ucuz kart gösterdi. barça kollanıyor bu gerçek

Dinsizin hakkından imansız gelir diye boşuna dememişler.O kadar sert oynayıp rakibi sakatlamaya yönelik hareketlerde bulunursan önceki maçlarda bu maçta da barcelona'lı oyuncuların en ufak bişeyde kendilerini yere bırakmaları normaldir.etki tepki meselesi bi yerde.katalan değilim ama belirteyim dedim.

bundan onceki inter macı ve ondan onceki chelsea macı ıcın yorumun ne?

Meseleyi hâlâ kırmızı kartta arayanlara gülüyorum, Alves'in yaptığına bakın siz sadece.

[video=youtube;SRJpQ4rox9g]https://www.youtube.com/watch?v=SRJpQ4rox9g[/video]

Poziyonu buraya koy tartisalim.

Bide böyle sacma sapan laflar kullanip gereksiz yere ortami germeyin. Hepimiz Galatasaray'liyiz yahu. :eek:

maçı izleyen herkes bilir pozisyonu. neye göre saçma sapan laf ona sen mi karar veriyorsun. sanki gerçekten katalanlar ha öyle kastettim zaten.

Meseleyi hâlâ kırmızı kartta arayanlara gülüyorum, Alves'in yaptığına bakın siz sadece.

Koçum, Alves prof futbolcu. Yapacak tabi. Sen yapmasına olanak verecek şeyler yapma. Dana Pepe. Adam sığır gibi futbolcu tekmeledi.

Mesele şu. Barcanın futbolu mükemmel olunca yılda 15 milyon€ kazanan adam ulan ben niye bu paranın hakkını veremiyorum deyip sinirleniyor ve girişiyor Barca'ya. Sonra suç Barca'da.

İnter maçında verilmeyen penaltılar ve tertemiz bir gol vardı.Chelsea maçında hatalar vardı ona kabul de İnter maçı dediğiniz kadar değildi.Son dakikada Barcelona'nın temiz golü verilmemişti o maçta.

Barca sempatizmanısınız diye gerçeklerden kaçmayın.Pedro,Busquets,Valdes,Alves,Pique gibi adamlar çok pislik adamlar,çok net.Pozisyonun içinde bunlar varsa düşüneceksin.Messi,Villa,Xavi,İniesta,Puyol´u katmıyorum,harbi adam gibi adamlar.Ama harbiden şu Busquets´e temiz bir dayak atmak isterdim,bu kadar sinir bozucu bir oyuncu olamaz.

bi ara elini yüzünden çekip kenara bakıyor adam.adam demeye şahit ister gerçi.Arsenal maçındada van persie yi topa vurdu diye oyundan attılar. :) şaka gibi gerçekten

İyi olmuş. Hahahaha. Beter olsun Real. Bana ne yaa. En büyük GALATASARAY. Lalalalalalaaaaaaaaa OOOOO CİMBOMBOOOOOOOOOMMM.

Tamam tamam tartışın:D

maçı izleyen herkes bilir pozisyonu. neye göre saçma sapan laf ona sen mi karar veriyorsun. sanki gerçekten katalanlar ha öyle kastettim zaten.

Arkadasim anlamak istemiyormusun ?? Böyle laflar kullanip ortami geriyorsunuz sadece. Burda kimse Katalan yada kimse Madrid'li degildir. Burda hepimiz Galatasaray'liyiz. Ama senin gibi bir kac kisi bu konulari cok abartiyor.

4699.jpg

İnter maçında verilmeyen penaltılar ve tertemiz bir gol vardı.Chelsea maçında hatalar vardı ona kabul de İnter maçı dediğiniz kadar değildi.Son dakikada Barcelona'nın temiz golü verilmemişti o maçta.

Yaya Toure´nin eliyle aldığı çok barizdi.Yapmayın,etmeyin yahu

dk 26 kardeş.motta dakika 26da atıldı.izle birde nasıl atıldıgını.

Koçum, Alves prof futbolcu. Yapacak tabi. Sen yapmasına olanak verecek şeyler yapma. Dana Pepe. Adam sığır gibi futbolcu tekmeledi.

Mesele şu. Barcanın futbolu mükemmel olunca yılda 15 milyon€ kazanan adam ulan ben niye bu paranın hakkını veremiyorum deyip sinirleniyor ve girişiyor Barca'ya. Sonra suç Barca'da.

Bana bir daha "koçum" diye hitap etme, ağzını toplayarak konuş mümkünse.

Üst Alt