PES 2019 Ana Konu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O konuda hak veriyorum reis sana eski oyunlar gibi ben kanattan yardırayım sıfıra inip topu çevireyim %100 gol diye bir şey kalmamış veya önceki oyunlar gibi iyi kafa vuran bir golcün varsa ortayı aç kesin gol gibi bişey kalmamış daha farklı işler denemek gerekiyor

Çoğu kişinin aksine ben maçları daha sağlam defansı sağlam tutarak kazanmayı severim Pes 'de maçı 5-3 kazanacağıma 2-0 3-0 kazanmayı tercih ederim. Bu zamana kadar pek mümkün olmuyordu Pes 2017 hariç bu dediğim ama Pes 2019 'da bu dediğim olay var gerçekten defans yapmasını bilen ve bilmiyen adam çok net ayrılıyor ben R1 + X 'e basılı tutayım o nasıl olursa gidip alır topu diye bir durum kalmamış ...

aynen öyle renktaş mükemmel tespit valla. şimdi benim bir arkadaşım var sürekli oynarız. pes 2013'te maçlar çok dengeli. o kazanıyor ben kazanıyorum filan. ama gel gelelim pes 2019'a eleman sinir hastası olacak. bana daha geçen diyordu abi sen presi bu tuşlarla (gösteriyor) yapmıyor musun diye? aynen devam et öyle dedim :asd:

bu oyun iyi oyuncu kötü oyuncu farkını ortaya koyuyor.

Fifa demosu bugun cikiyor bakam okul ve isden sonra nasil birsey mis deneyelim bakam. Tabi ne fark eder oyun ciktikdan sonra 2 gun sonra patch ederler bambaska bir oyun olur yine tabi.
Bide hala FIFAyi olumune kadar savunanlar var -.-

Görsellik ve gerçekçilik (Oyuncuların yüzleri ve fiziki açıdan) hala PES önde.

FIFA göz boyuyor.

Bu benim görüşüm.

Messiyi yanlışlıkla sildiğimden beri yüzüm gülmedi

O günden beri çıkartmak için çok uğraştım ama gelmiyor bir türlü

Lisans yamasını yükledim cillop gibi oldu

1.jpg

Şimdilik bu çöplerle idare ediyorum

İnform kart Diego 87 nedir ya xD Yanlış pozisyon oynadığı için 82 gözüküyor,o Riberio da 87 mi 88 mi ne

Ronaldo felan 94 ne özelliği var bu oyuncuların bu kadar yükseltmişler anlamadım

Ziyech 96 inform var mesela

Saçmalık bir de oyuncu çıkarmak aslında o kadar zor değil 2 günde uğraşıp Fekir ve Dybala çıkardım

Birde şurayı keşfettim

http://pesdb.net/pes2019/

Bazı oyuncular çok gelişebiliyor Odegaard gibi oynata,oynata geliştiriyorsun bir tane de öle takım kuracağım full gençlerden

Messiyi yanlışlıkla sildiğimden beri yüzüm gülmedi

O günden beri çıkartmak için çok uğraştım ama gelmiyor bir türlü

Lisans yamasını yükledim cillop gibi oldu

Ekli dosyayı görüntüle 28876

Şimdilik bu çöplerle idare ediyorum

İnform kart Diego 87 nedir ya xD Yanlış pozisyon oynadığı için 82 gözüküyor,o Riberio da 87 mi 88 mi ne

Ronaldo felan 94 ne özelliği var bu oyuncuların bu kadar yükseltmişler anlamadım

Ziyech 96 inform var mesela

Saçmalık bir de oyuncu çıkarmak aslında o kadar zor değil 2 günde uğraşıp Fekir ve Dybala çıkardım

Birde şurayı keşfettim

http://pesdb.net/pes2019/

Bazı oyuncular çok gelişebiliyor Odegaard gibi oynata,oynata geliştiriyorsun bir tane de öle takım kuracağım full gençlerden

bu anlattigin nedir ahbob.

2010 dan beri fifa oynuyorum her yıl pes demosunu deniyorum.
bu yıl fifa şut dinamiği ve ŞL paketi haricinde bişey geliştirmemiş bence(demosu için konuşuyorum)
pes demosunu çok beğendim hala gol sevinci, standyum ambiyansı(ses efekti hariç), oyuncu yüzleri açısından fifadan iyi. Bu yıl şut dinamiğini değiştirmişler ve eskisi gibi çocukça değil artık.
sanırım en kararsız kaldığım yıl oldu, alışkanlık muhtemelen fiyat düşünce fifa alırım ama kesinlikle pes'i alana laf etmem. Fifa her yıl 2-3 değişiklik yapıp dünya para istiyor.

Üst Alt