Peter Crouch: "Beşiktaşı Farklı Yeneriz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Peter Crouch: "Beşiktaşı Farklı Yeneriz"

Cevap: Peter Crouch: "Beşiktaşı Farklı Yeneriz"

200px-Peter_Crouch_Russia_vs_England_17_o%D1%81tober_2007_training_one_day_prior_to_a_match.jpg

futbolcudan başka herşeye benziyo

Ülke puanı felan dert değil benim için. Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan her zaman nefret etmişimdir. Avrupa maçı diye onların takımını tutmadım hiçbir zaman hep yenilsinler istedim. Yenilecek bu maçta Beşiktaş inşallah.

Ülke puanı felan dert değil benim için. Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan her zaman nefret etmişimdir. Avrupa maçı diye onların takımını tutmadım hiçbir zaman hep yenilsinler istedim. Yenilecek bu maçta Beşiktaş inşallah.

senin için dert değil orası kesin ama takımın gelecek sene avrupaya gidemeyincede en fazla dert yakınanda sizin gibi taraftar grubu oluyo bırakın türk takımları toplasın punları derdiniz ne?

Crouch bi bak takımına toplam kaç gol atmış.3. Dünya ülkesi görüyorlar şerbetsizler...

Stoke City i takip eden biri olarak Beşiktaş'ın yenileceğini rahatlıkla söyleyebilirim...

senin için dert değil orası kesin ama takımın gelecek sene avrupaya gidemeyincede en fazla dert yakınanda sizin gibi taraftar grubu oluyo bırakın türk takımları toplasın punları derdiniz ne?

Galatasaray toplar puanını. Galatasaray Avrupa Kupalarına katılamayacak kadar gibi bir derece alırsa zaten rezillik. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın gollerine sevinemem ben.

fener dışında tüm takımlarımızı zevkle desteklerim avrupada.başarılar bjk

Stoke City'nin fark atacağını sanmıyorum, en fazla 2 fark olur. Beşiktaş'ın yenmesini istiyorum ama bu maçtan bir puan çıkarsalar bile iyidir. Stoke City'nin ManU maçında sergilediği iyi bi oyun var. Umarım Beşiktaş yener. :)

beşiktaşı destekleyenleri hiç anlamıyorum geçen sene kimin dost kimin düşman olduğunu gördük ali samiyende sabriyi üçlü çekmesi için bunlar tribüne çağırmadı mı 5 de yesin 8 yesin hiç umrumda değil

Stoke öttürür. Beton gibi takımlar zaten defansları süper. Kenynwe Jones oynamıyor sadece o çok kötü oldu en beğendiğim oyuncuları. Yine de yenerler ama fark olmaz.

Üst Alt