PFDK : Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK : Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verildi

Cevap: PFDK : Galatsaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verildi

Kendini tatmin etmenin başka yöntemleri var

Edit: link başarısız

Baskan çıkıp diyecekki Güçsüz insanlar Boy gösterişi yapmak ister, simdi eğlensinler sonra görüşürüz.

Bu federasyondakiler iyice kaşarlanmış lan.Heyyy Allah'ım ya.

bu cezaya sadece gülüyorum iyi oldu o zaman gidip bende 100 200 kisi toplayip fb deplasman macina gidiyim kötü tezahruhat ediyip seyircisiz ceza alsin bu kadar basit mi bu isler hayrettt

Bu sezon bize ceza vermekten usanmadı.Küfürlü tezahürattan saha kapatılmış. fener 7 maçtır sınırda 1 maç seyircisiz oynamadı.

fener son 8 10 maçtır hem uyarı sınırında hem de 5-6 oyuncusu sarı kart sınırında ama nedense hiiiççç bişi olmadı...tamam tedbirli davranabilirsin ama bu kadarı gerçekten şerefsizce...herşey ortada...bari pankartları açabilecek miyiz?

Açıkçasını söyleyim çok iyi oldu. Belki böyle olmasa yeni Federosyan seçimleri falan, yeni sezona çıkana kadar şirin gözükeceklerdi Başkana. Renklerini belli ettiler, savaş başlasın o zaman!

bu kararı hangi insan evladı vermiş.hayret bişey ya

bu federasyon seçimlerinde sivas la fb hariç kimse oy vermez hakem hatalarından cezalardan fb ve sivas hariç diğer kulüplerin canı yandı federasyon gidici yani

Federasyonda böyle çiğeri beş para etmez başkan ve görevliler olduğu sürece Süper lig her zaman çağ dışı ve rezil kalacaktır. Bu kadar fenerin korunduğu bir lig daha önce görmemiştim. Fenerli futbolcular hakemlerin yüzlerine küfür ediyor, hakemler federasyon ses çıkaramıyor yazık.

Yazıklar olsun daha şimdi gördüm :SS: Ulen bir tek bizmi şu sınırda kalamıyoruz millet 2 saniyeyle sınırda kalıyor.Allah büyük ya hepsinin acısı çıkar itiraz olmasın diye çok geç açıklamşlar birde yazıklar olsun.

11810.png

Gel de küfür etme şimdi fb 6-7 maçtır sınırda her maç da küfür oluyo nıye ceza veremediniz.

Cevap: PFDK : Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verildi

Az kaldı ***** medya az :) Korkmaya başlayın. İyi kötü şu 10 yılda birkaç yıldız çıkardık. 2 şampiyonluk gördük öyle ya da böyle. Üstünede stadımız tamamlandı. Bekleyin aslan kükreyecek.

tezahürattan dolayı saha kapama ha? Bugüne kadar neredeydiniz?

Hep Oyunlar.. Senaryolar..

Cok agir bir ceza, beklemiyordum.Insan hatirina kapatmaz stadi be.Son lig maci, belki cogu Galatasaray futbolcularinin son maci olacak.Yaziklar olsun.

Bu karara yuh diyorum. Allah, Galatasaray düşmanlarının iki yakasını bir araya getirmesin. Pfdk, mhk,tahkim hepsi beni futboldan soğuttu. Bu kadar düşmanlık ve nefret olmaz, olmamalı.

Üst Alt