PFDK, Olaylı Derbinin Kararlarını Açıkladı: Pepe'ye 1 Maç Ceza Verildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Olaylı Derbinin Kararlarını Açıkladı: Pepe'ye 1 Maç Ceza Verildi!

Ya yönetim dediğiniz pozisyon ofsayt mı değil mi belli değilken lehimize hakem hatası oldu diyor...

Tahkim şu cezayı 2 maça çıkarsa da gündem iyice çorba olsa keşke.

şuna itiraz etmeyen yönetim gitsin kumda oynasın

babel adamın kafasına basar 1 maç alır sonra pepe ayak kırmadan 1 maç alınca utanmadan gomis de 1 maç aldı diye savunur şerefsizler

bunların efendiliklerine sokayım

Fener ile Beşiktaş maç yapıyor en mağduru Galatasaray oluyor.

Ne yapalım daha anlamadım. Düzenin bu kadar karşısında ŞAMPİYON cimbom yazdıracağız.

Beşiktaş'lı TFF, sarı-lacivert medya ve siyasiler DURDURAMAYACAKSINIZ.

Tolga Zengin'in 5-10 maç cezası olan maddeden 1 maç alması daha büyük skandal bence. Tamamen bjk'nin gazını almaya yönelik hareketler. Pepe'de 2 maç ile tahkim üzerinden 1'e düşerler diye düşünüyordum. Zaman kısıtlı diye garantiye alıp 1 maç vermişler herhalde. Sıkıntı yok. Tam kadro gelsinler, tam kadro takalım.

saçmalığa bak. adam rakibini sakatlayıcı şekilde girmekten direk kırmızı kart alıyor. cezası 1 maç. gomis olayıyla karıştırmasınlar, onda hakemin yanlış kararını düzelttiler. orda gomisin bir suçu yoktu. eğer yönetim sus pus oturursa bu karardan sonra, kesinlikle aday falan olmasınlar seçimde. bu yapılan hukuksuzluktur aşağılık bir karadır, tahkimden dönmesi gerekir acilen

Karara itiraz edilmeli , bizim yönetim bunun altında kalırsa mayıs ayında hiç seçime girmesinler.

İtiraz edersek bizim maçı seyircisiz oynatırlar bu ....
Bu sezon şampiyon olamasak zaten bir daha izlemem bu pisliği. Kim seçilirse seçilsin hiç umrumda olmaz. Dursun gelir zaten uzunun isteği üzerine tüpçü'de olduğu gibi.

Ben kurallara falan bakarim diye bik bik öten bir arkadas vardi bugün.

Al sana kural, al sana ceza. Her zamanki gibi kilifina uydurdular.
tahmin ettigim kisii acaba
Fener ile Beşiktaş maç yapıyor en mağduru Galatasaray oluyor.

Ne yapalım daha anlamadım. Düzenin bu kadar karşısında ŞAMPİYON cimbom yazdıracağız.

Beşiktaş'lı TFF, sarı-lacivert medya ve siyasiler DURDURAMAYACAKSINIZ.
1 mac vermelerinin sebebini yazmis mi bu gayrimesru cocugu tff

simdi gordum ciddi faul medeniyle diyip takdiren 1 mac vermisler. kim takdir ettiyse ciktigi yere girsin

Son düzenleme:
Bu daha başlangıç.
Bizim maçta ofsayt olan pozisyonu ofsayt değil diye gündeme getirmeleri boşa değil.
Derbide hakem bizi doğrayacak ve biz zarar göreceğiz.
Işte O zaman; yönetim, bağırıp çağıracak ama iş işten geçmiş olacak.

Üst Alt