PFDK, Şenol Güneş'e 1 Maç Ceza Verdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Şenol Güneş'e 1 Maç Ceza Verdi!

2 senedir yaşananlar orta da gerçekten 4-5 maç ceza bekleyen varsa hayal kırıklığı yaşaması çok normaldir. Son 2 sene ki hakem performanslarına baksak yeterli olacaktır medya da yapılan algı operasyonlarının sonucu bu ceza verilmiştir herkes 3-4 maç çok fazla verilmemesi gerekir dediler hatta aile bireylerine küfürü normal şekilde gösterdiler kısacası medya zemini hazırladı pdfk'da golü attı

daha dünkü müzmin ağlaklar federasyonda nasıl bu kadar ağırlık kazandılar anlamak güç

Galatasaray ve fenerin harekete geçmesi lazım artık . Bizim yönetim bir zahmet ses çıkarsın. Polemikten kaçarak olmuyor bu işler.

hocam ali dürüst ne yapıyor bu bjkliler tarafından ele geçirilmiş federasyonda gerçekten hayretler içindeyim nasıl rahatsız olup istifa etmiyor? paraya mı ihtiyacı var bu görevde niye ısrar ediyor terim de gitmesine rağmen gerçekten ilginç birşey.

Aziz-Yildirim-FB-696x476.jpg

Federasyonu stadimizda, bol bol isliklayalim beyler. Elimizden baska birsey gelmiyor maalesef. Tribünler artik Yilmaz agabeylerinin, döner bicaksiz giremedigi tribünler degil, Sinan Bilgin kardesimiz gibi, orada limon aromali hafif iistilmis, ilik cay icen arkadaslarimizin tribünü. Bari Islik show yapalim.

Lan ben forumda birine o.c desem aylarca ceza alirim adam macta hakeme dedi bunu 1 mac aldi. Harbiden senol kekosunun dedigi kadar varmissiniz be.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim pisirik Dursun konusmaz etmez, yapsa yapsa Aziz birseyler yapar ancak.

Kurumlar bütün Besiktaslilar ile dolusmus.

ne bekliyordunuz ? ben ceza alacağını bile düşünmüyordum .
federasyonun başkanı 8taşlı demirören değil mi ? bu ceza önemli bir şey değil. bu cezanın ve maçın arka planı var.
- maçın hakemi resmen rezil edildi ptt ligine düşürüldü. bundan sonra 8taş maçının hakemleri bu korkuyla insiyatiflerini hep tinercilerden yana kullanacaklardır. işin içinde hem para hem itibar sözkonusu.
- şenol pisliği bu maçı ve sonuçlarını iyi analiz etmiştir. bunu da sonuna dek koz olarak kullanacak.
- kötü oynadıkları maçlarda bile pek puan kaybı yaşamayan tinerspor bundan sonra arkasını da sağlama aldı . lobi gücü çok önemli bir faktördür. zayıfsan sesin çıkmıyorsa başını ezerler.

velhasıl futbol sadece sahada oynanır ama sonuca ulaşmak ve 3 puan birçok sebebe bağlıdır. dursun buna mutlaka önlem almalı . hakkımızı yedirmemeli.

Ft sövünce 9 maç ceza alıyo

Tff'yi medya'yı tinerci boklar ele geçirdi 2 senedir, bi ara fener hakimiyeti vardı.

Bu pisliklere karşı mücadele ediyoruz

Üst Alt