PFDK Zokora'ya 3 Maç Ceza Verdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK Zokora'ya 3 Maç Ceza Verdi

Cevap: PFDK Zokora'ya 3 maç ceza verdi

MuhittinBosat Muhittin Boşat

Zokora ile ilgili Trabzonspor'a yapılan haksızlıktan bahsettik. peki,Trabzonlu taraftarların sahaya atmış olduğu yabancı maddelere ne oldu.

Trabzonspor Fenerbahçe'yi Zokora sayesinde ya da yardımıyla yenebilecekse, seneye Zokora'yı biz alalım şampiyonluğu garantileyelim.

Senin/Bizim arkamızda bu kadar büyük bir örgütlenme varmı ki garanti olacak...

İşin sırrı ; Zokora'da değil,

İşin sırrı ; ZOK-ORADA

(ZOK= Zorla Oyunu Katledenler)

Trabzonspor Fenerbahçe'yi Zokora sayesinde ya da yardımıyla yenebilecekse, seneye Zokora'yı biz alalım şampiyonluğu garantileyelim.

Hadi be ayıptır ya bu adamın hakkı 1 maç kırmızı bile değildi bence. Engin kafa attı 2 maç yazık azıcık insaflı olalım.

böyle bir tff,pfdk ve tahkimle acaba fener düser mi diyoruz birde. Ne düsmesi madalya vericekler. Bu karar sirf Fenerbahce maci var diye böyle cikdi.

alex pasanin karti 2 den 1 düsünce, elmander ve enginden biri icinde ayni uygulamayi yapmak zorunda kaldilar, ama simdi eyamin krali.

Ben Trabzonlu bi galatasaray taraftari olarak muz cumhuriyetinin ligini izlemiyorum zaten o pozisyonda sari kart verilmesi bile tartisilirdi adam hiç ceza gelmez diye bekliyordum 3 maç geldi ... gerçekten sokdayim TFF binasina yurusun TSliler ..

kirmizi kartin standardi 2dir, alex pasa icin 2'den bire indirmek zorunda kalinca böyle sacma kararlar cikiyor.

kaca kacdi pfdk?

Üst Alt