PFDK’ya Sevkedildik! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK’ya Sevkedildik!

Seyircisiz cezasi gelse bile önce Akhisar maci var orda cekmemiz lazim cezayi...tinerciler bosuna heveslenmesin 50 bin aslan teker teker atliyacak size...

Oyle bir ceza soz konusu degil , hic bir klup icin tezahurattan seyircisiz cezasi artik yok . Irkci tezahurat haric

Bir kac blok ceza alabilir yerlerine baskalari gider

Etrafta seyircisiz olacak diye heveslenen tinerci köpeklerini gördümü ne kadar aciz olduklarini bir kez daha anladim...Bu sevkden daha cok Burak Elmasin sevki gündeme getirilmeli...Adam derbide bizim taraftara el kol hareketi yapar sevk edilmez, türk futbolunun en cirkin yüzü olan Azize yilin spor adami secilir veya macda „bunlari yazin“ diye hakemi tehdit eder ama pdfkya sevk edilmez...

Burak elmas aslinda sportif as calisani , verilen cezaya uyma yukumlulugu var mi bilemiyorum

Klup dernegine ait bir eleman degil

Mustafa Bey bu objektif ve her zaman doğruyu söyleyen bakış açınızın diğer forum üyelerimize ve bilhassa @Alpay Asma isimli arkadaşa örnek olmasını temenni ediyorum.

Rica ederim Keramettin Bey. Elimizden geldiğince taraftar duygumuzu, fanatizmi kenarda tutarak yorum yapmaya çalışıyoruz. Ancak bu duyguları ortaya çıkarmadan yorum yapmayan arkadaşlarımızı da hoş görmek gerekir. Bir tutkudur, aşktır Galatasaray!

Üst Alt