# Philippe Senderos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Philippe Senderos

Cevap: Philippe Senderos

Senderos şu an 5 milyon € falan edecek bir adam. 8 milyon €'ya Milan'ın satın alma opsiyonu var ama kullanmayacaklar. hiç bir takım da rezalet bir sezonun ardından 8 milyon € vermez. 5 milyon €'ya Arsenal bırakacaktır çünkü hem sözleşmesinin son yılı, hem Arsenal için yeterli değil, hem kadroya giremeyecektir. yönetimi bu nedenler cezbetmiş olabilir.

ancak şöyle bir şey var. bu adam Servet'le aynı stilde ve Servet'ten kötü. biz yabancı stoper olarak; çabuk, topu iyi kullanabilen, soğukkanlı birisini arıyoruz. fiziksel özellikler bir yana aranılan stoper bu profilde olmalı. Senderos böyle bir adam değil.

Servet'le aynı stilde olduğu doğru ama ondan daha kötü değil bence. Servet'te çabuk, topu iyi kullanabilen, soğukkanlı bir adam değildi. Senderos en azından Servet'ten daha çabuk bir adam.

Geçen sene senin dediğin özelliklerde adam aldık, adı Meira'ydı sanırım (!!!!!!), pek fazla kendini gösteremedi hatırlarsanız. Bu lige öyle adam uymaz arkadaşım, bu ligde kazmanın, ayının (afedersiniz benzetme olarak şeyettim) allahını getireceksin geleni geçeni yerde süründürecek. Öyle teknik taktik adam alırsan Meira gibi delik deşik oluyor, ne oyun kurabiliyor, ne adam tutabiliyor.

Acikcasi ben bu adama hic isinamadim nedense :D gelirse herkesin bekledigi soyle bir kadro olur sanirim

gskadrobehcetgg.jpg

ya renktas gozume carpti, Kewell i neden hep yedek oynatiyorsun?

ardanin orta saha icinde yani su son ilk onbirinde lincolnun yerinde oynama imkani yokmu?

Servet'le aynı stilde olduğu doğru ama ondan daha kötü değil bence. Servet'te çabuk, topu iyi kullanabilen, soğukkanlı bir adam değildi. Senderos en azından Servet'ten daha çabuk bir adam.

Geçen sene senin dediğin özelliklerde adam aldık, adı Meira'ydı sanırım (!!!!!!), pek fazla kendini gösteremedi hatırlarsanız. Bu lige öyle adam uymaz arkadaşım, bu ligde kazmanın, ayının (afedersiniz benzetme olarak şeyettim) allahını getireceksin geleni geçeni yerde süründürecek. Öyle teknik taktik adam alırsan Meira gibi delik deşik oluyor, ne oyun kurabiliyor, ne adam tutabiliyor.

:2aloh1:

Senderos şu an 5 milyon € falan edecek bir adam. 8 milyon €'ya Milan'ın satın alma opsiyonu var ama kullanmayacaklar. hiç bir takım da rezalet bir sezonun ardından 8 milyon € vermez. 5 milyon €'ya Arsenal bırakacaktır çünkü hem sözleşmesinin son yılı, hem Arsenal için yeterli değil, hem kadroya giremeyecektir. yönetimi bu nedenler cezbetmiş olabilir.

ancak şöyle bir şey var. bu adam Servet'le aynı stilde ve Servet'ten kötü. biz yabancı stoper olarak; çabuk, topu iyi kullanabilen, soğukkanlı birisini arıyoruz. fiziksel özellikler bir yana aranılan stoper bu profilde olmalı. Senderos böyle bir adam değil.

tam bilmiyorum ama milanda sakatlandı onda az oynadı iyileşince tüm maçlarda oynadı 24 yaşında olmasına ragmen arsenalda 115 maç oynmıs inşallah alır ve 3 4 sene sonra satarsa iyi para kazanır gs

ya renktas gozume carpti, Kewell i neden hep yedek oynatiyorsun?

ardanin orta saha icinde yani su son ilk onbirinde lincolnun yerinde oynama imkani yokmu?

Yok o yedek demek degil yani kewell de oynayabilir diyorum zaten arda en fazla 60 -70 dakika oynar

birde kewell lincol'nun yerinde ,arda lincoln'nun yerinde oynayabilir kadro hep degisir pes oynamiyoruz:D sakatligi var kondisyonu var

Yaz bakalim kadronu nasilmis:D

Ben gece uykusuz kaldım ve uykusuz kaldığıma deymedi ben çok iyi bir isim bekliyordum Türkspor öyle bi abarttı ki .

Senderos bu adamın nesini beğenmiyorsunuz ki? Serveti alan takım Fenerde oynadığı maçları izlese alırmıydı sizce? Servet bizde Servet etti. Senderos yaş ve kalite olarak takıma yakışacak bir oyuncudur bence.

Senderos bu adamın nesini beğenmiyorsunuz ki? Serveti alan takım Fenerde oynadığı maçları izlese alırmıydı sizce? Servet bizde Servet etti. Senderos yaş ve kalite olarak takıma yakışacak bir oyuncudur bence.

bende katılıyorum

ne zaman acıklanacak şu transferler 22 hazirana yetişmiyecek galiba

Arkadaşlar inanının bana keşke bu oyuncuyu alabilsek.Servetten 5 kat daha iyi.Fizik gücünün yanında oyunun daha iyi okuyabiliyor servete göre bu yüzden daha iyi çıkışlar da yapabiliyor.Hem servet in gitmek istediği bir durumda senderosun bize gelmesi iyi olucaktır...

Hakkaten ha!! Servet 24 yaşındayken sheva top diye oynamıştı onu... Ki Sanderos'un ne eksiği var bu yaşında servetten.. Bide böyle bir teknik kadronun eline düştü ki oynatacak geliştirecek max verim alacak feci olur gelirse...Kendi kendimi gaza getirmekte üstüme yok:D

Üst Alt