Phillip Cocu Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Phillip Cocu Resmen Fenerbahçe'de

Bu yıl ki şampiyonluk şimdiden hayırlı olsun. Hollanda Ligi şampiyonu çok önemsenmemeli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cocu tam bir efsane olacak bu kulüpte
öyle böyle degil
birlikte cok gulup agliyacaklar
adama resmen tapacaklar
herkes onlara gipta ile bakacak
bu mesajimi unutmayi

diye bitiricen sandım reis

bu sene fener sampiyonlar ligine kalacak eze eze fark bekliyorum

zuurt kupasini

ligi 82 puan ile champ

ve uefa kupasi ile kapatacaklar

sezona iyi baslayacaklar sonra biraz bocalayacaklar

ondan sonra tam gaz kupalara

Bizim spikerlerin ismini telaffuz etmesini sabirsizlikla bekliyorum.

Kuyt dan Köyt, Kayt, Küyt, Koyt gibi versiyonlar türedi. Cocu dan da Koko, Koku, Kuku, Kökü gibi malzeme cikar herhalde.

Fenerbahçe'nin Aykut Kocamanla yollarını ayırması bana göre kesinlikle yanlış bir karardı. Bunu dalgasına yazmıyorum, gerçekten böyle düşünüyorum. Şahsen ben Aykut'un gönderilmesine memnun oldum. Birincisi ben forumdaki çoğu arkadaşın aksine Aykut Kocaman'ın kötü bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum. Fenerbahçe'de başarılı olma potansiyeli en yüksek isim. Geçen sene de realist bakarsak elindeki malzemeye göre kötü iş çıkarmadı. Herkes onun defansif futbol anlayışı, yıldız futbolcu düşmanlığı üzerinden bir yargıya vardığını sanıyor ama mesela dünya kupası maçlarını da az çok seyrediyoruz,oynanan futbolun ne kadar sıkıcı olduğu görülüyor. Şeklen Aykut'un Fenerbahçe'ye oynattığı ve kendi taraftarlarınca bile nefretle karşılanan futbol anlayışından çokta uzak değil oradaki futbol anlayışı. Dahası Ali Koç'un başkanlığına rağmen Fenerbahçe hala mali bir kıskaç altında ve bu nedenle öyle uçuk kaçık transferler de yapamayacaklar muhtemelen. Yani gene tam Aykutluk bir takım olacaklar. İşin teknik kısmını bir tarafa bırakırsak kendisi algı manipülasyonları, hedef göstermeler ve türlü ağlama çirkeflikleriyle ortamı gerdikçe germeye devam edecekti. Bu da şampiyonluğua aç Fenerbahçe'ye yol, su, elektrik yani düzenli saha dışı desteği olarak geri dönecekti. Bu işlerde kaşarlaşmış bir yerli hocanın rakibimizin başında olmasını hiç istemem. Fenerbahçe 4 yıldır şampiyon olamıyor, hala 4.yıldızı takamadılar ve bu sene başkan değişikliği ile birlikte şampiyonluğa her zamankinden daha fazla asılacaklardır. Philip Cocu onlara özledikleri şampiyonluğu getirebilecek mi bunu zamanla göreceğiz ama Fenerbahçe şampiyon olacaksa da varsın Cocu ile Ali Koçla olsun, sinsi şeytan Aykutla, çakma mafya Azizle, Mahmut Uslu, Şekip gibi adamlarla olmasın. Sevinmeyi gram hak etmeyen adamlar (!) boyunlarına madalya geçirip kendilerini birşey sanmasınlar. Bu açıdan da Kocaman'ın gitmesine sevindiğimi söyleyebilirim.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Cocu'nun ailesi de imza töreninde.

DgtlVzOXkAEPt6r.jpg

Cocu'dan Eljif Elmas'a; "Bir Pogba veya Kroos değilsin ama sende Pjanic ve Rakitic ışığı var. Beni dinlersen bir Rakitic olabilirsin"

DjvmBszW4AIVtku.jpg

Üst Alt