Phillip Cocu: "Sırtım dik mücadeleye devam edeceğim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Phillip Cocu: "Sırtım dik mücadeleye devam edeceğim"

O kongrede bence 2 fraksiyon vardı.Biri Mehmet Karlı tarzı sportif sonuçlardan bağımsız liseci kimliğiyle ibra etmeyecek tayfa,diğeri de futbol takımının aldığı skandal sonuçlar ve stad açılışında yaşananlardan ötürü ibra etmeyecek olanlar.Şüphesiz bir başkaldırıydı ama benzer bir yaklaşımı ne yazık ki Dursun Özbek yönetimine karşı göremedik.Ha ben hep dedim hala da diyorum,medya önünde bizim gördüklerimiz her şey değil diye o ayrı konu ama Adnan Polat kesinlikle Dursun'dan daha ağırbaşlı bir adamdı.
O laflar orada kaldı çokça el pençe divan durdular. Hatta el pençe divan durana göz göre göre zarar vermesine rağmen kimse engel olamadı.

Yine de güzeldi kongre hatta unutulmazdı tabii fazla ümitlenmişiz, çoğu şey lafta kalıyor. İş bitirici adam çıkmıyor yönetimde.

O laflar orada kaldı çokça el pençe divan durdular. Hatta el pençe divan durana göz göre göre zarar vermesine rağmen kimse engel olamadı.

Yine de güzeldi kongre hatta unutulmazdı tabii fazla ümitlenmişiz, çoğu şey lafta kalıyor. İş bitirici adam çıkmıyor yönetimde.

Adnan Polat el pençe divan durdu,iyi kötü yıllar sonra modern bir stadyuma kavuşmuştuk ve stad gelirlerinde Fenerbahçe'yi yakalayacaktık.Yine bir nebze mantıklıca açıklayabilir bu durumu.Dursun el pençe divan durdu,ne elde etti?Riva-Florya olayı desek,şu ana kadar gözle görülür bir olumlu gelişme yok bütçeye.508 milyonu kırdırıp 340 aldık,bunun da 310'uyla banka borçlarını kapadık.Gerisi,şu projeden gelecek/gelmesi planlanan paralar nerede?Ne zaman gelecek belirsiz.Desek sportif olarak başarılıydık falan,ben hakemler tarafından bu kadar katledildiğimiz 2. bir dönem hatırlamıyorum 2010-2011 falan dahil.Yoksa el pençe divan duran Dursun değildi tabii ki sadece,Aziz dahil herkes durmak zorunda kaldı ama herkesin iyi kötü belirgin bir amacı vardı.Dursun'un el pençe divan durmasıyla ne elde ettik mesela bunu hala merak ediyorum.Bu konu hakkında birkaç tahminim yok değil ama,o kadar işte sadece.

Adnan Polat el pençe divan durdu,iyi kötü yıllar sonra modern bir stadyuma kavuşmuştuk ve stad gelirlerinde Fenerbahçe'yi yakalayacaktık.Yine bir nebze mantıklıca açıklayabilir bu durumu.Dursun el pençe divan durdu,ne elde etti?Riva-Florya olayı desek,şu ana kadar gözle görülür bir olumlu gelişme yok bütçeye.508 milyonu kırdırıp 340 aldık,bunun da 310'uyla banka borçlarını kapadık.Gerisi,şu projeden gelecek/gelmesi planlanan paralar nerede?Ne zaman gelecek belirsiz.Desek sportif olarak başarılıydık falan,ben hakemler tarafından bu kadar katledildiğimiz 2. bir dönem hatırlamıyorum 2010-2011 falan dahil.Yoksa el pençe divan duran Dursun değildi tabii ki sadece,Aziz dahil herkes durmak zorunda kaldı ama herkesin iyi kötü belirgin bir amacı vardı.Dursun'un el pençe divan durmasıyla ne elde ettik mesela bunu hala merak ediyorum.Bu konu hakkında birkaç tahminim yok değil ama,o kadar işte sadece.
Biz değil o elde etti, cebine para koydu iş yapmayan oteline bizim üzerimizden müşteri ve gelir sağladı.

Tarihteki net en kötü ve kötü niyetli başkandır muhtemelen, hakettiği şekilde postalandı. Umarım bu iş burada kapanmaz cebine giren tüm paraların bedelini de öder.

Bu adamda jan olde riekerink masumluğu görüyorum, bu fenerin kadrosu o kadar çöp ki anca bu kadar oluyor. Benzia ve slimani dışında bizde ilk 11 e girecek oyuncuları yok.
Neyse inşallah 5 sene sabrederler cocuya ? malum vizyon bunu gerektirir.

Biz değil o elde etti, cebine para koydu iş yapmayan oteline bizim üzerimizden müşteri ve gelir sağladı.

Tarihteki net en kötü ve kötü niyetli başkandır muhtemelen, hakettiği şekilde postalandı. Umarım bu iş burada kapanmaz cebine giren tüm paraların bedelini de öder.

Her şeyiyle baştan aşağı soru işaretlerinin olduğu bir dönem Dursun Özbek dönemi.Kendisi varken ne Ultraslan'dan ne camiadan hiçbir şeyden ses çıkmıyordu.Göz göre göre biterken her geçen gün erirken sanki hiçbir şey olmuyormuş gibi davranıyordu herkes.Sonra ani bir erken seçim kararı geldi.Mesela merak ediyorum kim aldırdı bu erken seçim kararını,ya da kim akıl verdi buna iş Mayıs'a kalırsa zor falan diye.Sonra listeyi oluştururken Dursun resmen yalvarmış Albayrak ve Ali Dürüst'e,gelin Florya'nın başına geçin diye,ikisi de bu dönem seçimle ilgilenmiyoruz diyip reddetmiş listede olmayı bak net bilgi bu.Sonradan ikisi de Mustafa Cengiz'in etrafında konumlandılar.Bu adamın gelişi de gidişi de tesadüf değil,bir amaç için getirildi (Adnan Öztürk'ün sudan bahanelerle seçimden çekilmesi vb. bunu destekliyor.) sonra da gönderildi.Gittikten sonra Ultraslan hiç olmadığı kadar birden şahin kesiliverdi.Önceki sezon yarıştayken göz göre göre doğranıyorken sus puslardı her şeye karşı.

FLAŞ | Aykut Kocaman’ın yardımcıları, Cocu’ya kumpas kurdu. Analizler ve veriler ile oynayıp raporları hatalı verip Hollandalı hocanın 11 tercihleri değiştirildi. Kumpas’ın amacı Aykut Kocaman’ın geri gelmesiydi.

(Milliyet Özel Haber - Ercan Güven)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dar gömleği yediniz bir şey demedik,kocaman hocamı gönderdiniz ağzımızı açmadık ama iş cocu hocama gelirse işler değişir orda gerekirse gövdemizi siper ederiz.Efendiler,bu hoca sahipsiz değil arkasında biz,büyük gs taraftarı var.

FB medyası yine iş başında Sir Aykut'a iftira atarak Cocu yu koruyamazsınız.

Allah aşkına Fenerin takımına bi bakın nasıl daha iyi bir ilk 11 kurulabilir ki zaten o çöp yığınından.

Bizim yedek beklerimiz adamların as beklerinden daha iyi mesela.

sent via GSC

Üst Alt