Photoshop Calismalarim (by Eren Polat) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Photoshop Calismalarim (by Eren Polat)

Cevap: Photoshop Calismalarim (by Eren Polat)

Eline saglik aga.. Muslera'nin son resmiyle de güzel birseyler yapilabilir gibi, sadece sonda kullandigin resimle..

1024x768'lik bir çalışma isteseeem :) Herhangi bir Galatasaray resmi oyuncularda olabilir. Balta, Sarp falan hariç :lol:

Muslera avatarı yapabilir misin acaba? Bu arada çalışmalarına bayıldım :)

Edit: Son Musi çalışmasına bittim!

Sag olasin isde Kewell ve Stad resiminde oldugu gibi süper Kalitede cekilmis resim elime gecince Photoshop karsisinda cosuyorum :D

öyle resim buldukca yollayin :D onu avatar olarak kulanirsin ?

Muslera avatarı yapabilir misin acaba? Bu arada çalışmalarına bayıldım :)

Edit: Son Musi çalışmasına bittim!

Muslera harika olmus renktas, müsadenle Muslera konusunda paylasmak istiyorum ki paylastim bile :D

Sag olasin isde Kewell ve Stad resiminde oldugu gibi süper Kalitede cekilmis resim elime gecince Photoshop karsisinda cosuyorum :D

öyle resim buldukca yollayin :D onu avatar olarak kulanirsin ?

Tamam aldım o zaman onu, bir süre sonra kullanıcam :D

Copa America'dan 2-3 yeni resim var :D

Merakla bekliyorum reyis :D
çalışmaların muhteşem :) bende bir konu açmayı düşünüyorum FIFA 11 için yaptığım galatasaray formalarının minikitlerini büyük boy olarak tutuyorum hala :) (oyunu oynayanlar için formalarıda koyabilirim) reklam yapıyormuş gibi gözükmek istemem :) çeşitli duvar kağıtları gifler vs. yapmayı düşünüyorum :) photoshopta bilgi alışverişi için bir kaç incelik isteyebilirim senden :) :coffee:

Üst Alt