Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Cevap: Pide Yaptırana Ayarladık Sıra Bende Hadi Aşk doktorları !

Kız hakkında bütün bilgileri edinirim o sorun değil de. benim bir an önce şunu söylemem gerek yoksa içim içimi yiyor. Bıktım lokantadan yemek yemekten :D içim dışım sulu yemek oldu :)

Söylüyeyim olumlu olumsuz bir şekilde bitsin bu iş :)

Acele etme olumsuz biterse bizi kendinden mahrum etme bi kaç ay :D

Bu işler nasip kısmet meselesi yunus...

Nasipse gelir hintten yemenden...

Nasip değilse ne gelir elden...!!!

Abi hiç lafı gevelemeden çat diye söyle. Merhaba, nasılsın diye gir sonra direk söyle. Ben senden etkilendim, hoşlandım vs diyebilirsin.. Alacağın cevaba göre zaten konu genişler.

Kendine güven en önce ( diyene bahh hele ):), ağzında biraz laf yapıyorsa alttan gir üstten çık abi. En fazla olmaz bu iş. Sana kız mı yok. Bi yerlere gitmeyi teklif et, ne bileyim yemek yiyelim, çay içelim de. Eğer onunda meyili varsa zaten geri çevirmez seni.

Umarım hayırlısı olur hakkında. :)

Ben bu gaz ile yarın kız ile evlenirim :D

Yarın herşeyi söylüyeceğim :) yarın saat 12.00 de dua edin bana :D

Kız eğer ki Galatasaray’lı ise maça çağır, gol olduğu sırada sevinirken belki bir şeyler çıkar. ( Gol olmuyormuş birde :eek: )

Sinema filmi veya bir aktiviyeye çağır, en son kızı evine bırak o arada bir şeyler oluyor :)

Onlarda olmadı ;

5 Derste Kız Tavlama Sanatı

Kız eğer ki Galatasaray’lı ise maça çağır, gol olduğu sırada sevinirken belki bir şeyler çıkar. ( Gol olmuyormuş birde :eek: )

Sinema filmi veya bir aktiviyeye çağır, en son kızı evine bırak o arada bir şeyler oluyor :)

Onlarda olmadı ;

5 Derste Kız Tavlama Sanatı

Buna koptum :D 5 derste he ama çok güzel yazı yazmış şu an 2.dersteyim :D bunu yaparsam kız bırak benim ile sevgili olmayı evlenmek ister be :):2_thumbs_up_-_anima

Kontüü yoktur Yunus o yüzden aramıyordur :D

hocam ilk önce o abinin bilgilerini vermesine iyi bir bahane bul çünki kızlar pek başkasının söylemesini sevmezler mesela x abi senden hoşlandığımı biliyordu böyle bişey gereksinimi duymuş felan gibi devamında kendi söylüyeceklerine gir :)

Tamam sendende bu cevabı bekliyorduk zaten :D

Kızı düşün karnın acıksın sonra kız yemek getirsin sen al numarasını zaten biliyormus abi. Ne kasıyosunki git konus :D Bana tanımadığım bi kızı göster 3 saat sonra kolumda görürsün :D Bu kadar mı cesaretsizsiniz yav :D Adam pide yaptıran kızı ayarladı sen onumu yapamıyıcan Hadi görelim seni Yunus :D

hocam ilk önce o abinin bilgilerini vermesine iyi bir bahane bul çünki kızlar pek başkasının söylemesini sevmezler mesela x abi senden hoşlandığımı biliyordu böyle bişey gereksinimi duymuş felan gibi devamında kendi söylüyeceklerine gir :)

Evet bende öyle düşünüyordum zaten.

He bide biz Pide yaptıran kızla felan konusmadık :D Adama cesaret verdik sadece :D

Kız eğer ki Galatasaray’lı ise maça çağır, gol olduğu sırada sevinirken belki bir şeyler çıkar. ( Gol olmuyormuş birde :eek:)

O iş sakat abi, ben bi cafede maç izlerken yan masadaki gsli kıza sarılıyordum az daha sevinçten, böyle tam kollarımı açtım ki sonra bi baktım diğer masa fenerli dolu dedim sakata gelmeyeyim şimdi durduk yere. :D

Kızı düşün karnın acıksın sonra kız yemek getirsin sen al numarasını zaten biliyormus abi. Ne kasıyosunki git konus :D Bana tanımadığım bi kızı göster 3 saat sonra kolumda görürsün :D Bu kadar mı cesaretsizsiniz yav :D Adam pide yaptıran kızı ayarladı sen onumu yapamıyıcan Hadi görelim seni Yunus :D

Yarın yapıcam ULAN ! Yarın iyi haberler ile geliceğim buraya :p

12.00'de dualar seninle Yunus. :) Hayırlısı olur umarım hakkınızda. Gelişmelerden haberdar et bizi. :)

Üst Alt