Pınar Cup | Galatasaray 67-72 Buducnost | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pınar Cup | Galatasaray 67-72 Buducnost | Maç Sonucu

Cevap: Pınar Cup | Galatasaray 67-72 Buducnost | Maç Sonucu

3 perİyotta 49 yemİŞİz. Son perİyotta 23 sayi yemİŞİz.

Bence Oktay hoca istedi bunu, rotasyonu son çeyrekte bilerek bu şekil kullandıgını dusunuyorum. Bir çok eksik ve rotasyonun 10-15 dakika aralıgında olduğu bir maçta rakip 6-7 kişilik rotasyonla oynadı bence sonuc dogal.

Buducnost 2 maçınıda kaybetti.Çok güçlü bir takım değil ama sırp ekolü olduğu için her zaman bu tip takımlar tehlikelidir.

İlk gün onlardan daha iyi Albayı eforla yendik.Dünde Karşıyaka mesaj vermek için yendik.Bugün takım hem yorgundu hemde hoca değişik bir rotasyon uygulamıştır.Yenilmemiz o kadarda dert değil.Ama Euroleague ön elemelerinde yenilmemiz gerek.

Bence Oktay hoca istedi bunu, rotasyonu son çeyrekte bilerek bu şekil kullandıgını dusunuyorum. Bir çok eksik ve rotasyonun 10-15 dakika aralıgında olduğu bir maçta rakip 6-7 kişilik rotasyonla oynadı bence sonuc dogal.

Evet son çeyrek normal kadroya bakarak zayıf bir rotasyonla oynadık. Sertaç-Göksenin hiç çıkmadı nerdeyse Furkan hiç oynamadı son çeyrek.

Bir gün önceki maç yazısında, “Galatasaray’ın bu turnuvada rakibi yok” diye yazmıştık..

Galatasaray, Buducnost’a 72-67 yenilince, “basketfaul amma da şişti” diye düşünebilirsiniz.. Oysa maç Oktay Mahmuti’nin kazanmak değil, araştırmak ve belli sistemleri yerleştirmek idmanı gibiydi..

basketfaul den alıntıdır.

7'de 7 gidip(doğru yazdım umarım) maç kaybetmek normal bir şey. Tam tersi maç kazansaydık, bir aksiklik çıksaydı Euroleague'de veya ligde, o zaman bu muydu 8'de 8 yapan takımdı diye söylenecektik. Bazen kaybetmek iyi bir şey aslında.

Üst Alt