Pino Resmen Al Nassr FC'ye Kiralandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino Resmen Al Nassr FC'ye Kiralandı

Cevap: Pino resmen Nassr Suudi FC'ye kiralandı !

:heyo::heyo::heyo::heyo::heyo: Güle güle El mago unutmayacaz seni... Umarım geri dönersin. :sad007:

çok kaliteli bir bileği var leblebi gibi adam geçiyordu hazırlık maçlarında form tutamadıgı için harcadık umarım geri döner.Sol tarafta başarılı maçlarda çıkartmıştı denenebilirdi. Geçen seneden birtek Baros kaldı bjk vol2 olduk Pino >> Marlos

Takımda adam gibi kanat oyuncusu yok ama pino yollanıyor.Bülent ünder ile takıntısı fatih hocaya sıcramış.Bir oyuncuyu kaybetmek cok kolay ama onu tekrar kazanmaktır önemli olan..

Nasılki disiplinsiz denilen kazım kazanıldıysa,nasılki yine namı deliye cıkan engin bu takıma transfer ediliyosa pino'nun ne ise hatasını onuda affetmek gerekirdi..

Gecen sene yerli yabancı ayrımı olmaksızın takım en iyisi olan oyuncu bugun ne hallere geldi..Umarım satılmaz,umarım pino harcanmaz..

Sağ kanatta adam bolluğu var dedik de, elden çıkarmanıza da lüzum yoktu yani o_O

takımda en az parayı alan adam , en yeteneklilerden biri hatta en yeteneklisi , oynadığı maçlarda da kötüydü diyemeyiz, sınırsız yabancı hakkı çıkmışken bu adamın gönderilmesinin mantığı nedir anlamış değilim.

neyse kendisi için hayırlı olur inşallah.

Takımda en sevdiğim futbolcuydu , yeni sezonda bir iki maç bile olsa izlemek için sabırsızlanıyordum , umarım yeni takımında başarılı olur.

F.Terim varken Pino'nun forma şansı bulamayacağı belliydi ama bence yedek klubesinde mutlaka olması gereken bir adamdı.

Ne diyelim hayırlı olsun , onun adına sevindim, kendi adıma üzüldüm.

iyi oynasada sezon sonu 4-5 e satsak en azından bizim transfer bütçesine katkı sağlamış olur.

Cevap: Pino Resmen Al Nassr FC'ye Kiralandı

aydin-yilmaz-daha-cok-oynamak-istiyor_o.jpg

:tiphat:

İyi para 400 milyon € Pino'nun boşuna yabancı kontejanı kapladığını düşünüyordum zaten aynı Stancu gibi. Türkiyede böyle futbolcular çoook!..

ben gitmesinden yanaydim ama sagolsun transfer dusmani yoneticiler beni bile pisman etti bu dusuncemden dolayi ,insana keske Pino kalsaydi dedirtiyorlar yildiz beklerken

Üst Alt