Pino'ya talip çıktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pino'ya talip çıktı!

Cevap: Pino'ya talip çıktı!

Gökdeniz'in, Pino'dan tek üstün tarafı son vuruşları. Hız, teknik, şut, dribbling olarak Pino üstün. Gökdeniz tipik bir kontratak topçusu.

gökdeniz kontarkata oynar. her türlü oynar 30 yasında adam volkan sene okadar para bayılcagımıza gökdenizi bedavaya alırız sözlesmesi bu sene belkide bitiyo tam olarak bilmiyorum..

Pino kalitesinde birini yillik 600 000 euro'ya getiremeyiz, ve kadro derinligi için de iyi kazim veya stancu sakatlanirsa kimi oynatacaz aydini mi?

Pino rotasyon için mükemmel bi oyuncu forvet,sol kanat,sağ kanat hepsini yeekler gönderilmesi çok saçma olur

Pino daha 23 yasinda. Hersy bir kenara, 2.5-3 milyon euroya, yillik ücreti 600 olan ve üstelik Pino kadar etkili, takima faydali ve gelecegi olan topcuyu nerde bulacaksiniz Allah askina?

Adam sana 2-3 sene sonra 10 milyon kazandirarak gidebilir, yeterki adam gibi bir takimimiz olsun.

Yahu cocuk Sarp-Balta-Baris-Ayhanli orta saha ile birlikte oynadi ilk yari boyunca ve ona ragmen takima faydali oldu. 13 milyonluk Stoch ve Dia dan daha faydali oldu hemde.

Adam bi etkili topcularmizla birlikte oynasin, birde öyle görelim kendisnini.

Pino bu takimin en iyi oyuncularindandir.

Kesinlikle satilmamali.

Ulan yillik 600 alan ve bonservisi 3 milyon verilmis bir adamdan bahsediyoruz.

En azindan 6 + 2 icin "Pino dan iyisini bulamayiz" demeniz gerekirdi, en azindan diyorum, bana göre ilk 11'in oyuncusu kendisi, orasi ayri.

Ön Libero yada Göbege 2 iyi yerli bulursak bami yollariz Serdar Kesimal yadaa Emre <güngörü geri aliriz iyi bide Kaleci alsak iyi olur

Kâr ettirecekse, derhal satılmalı. Gelecek sezon için, yani artık şampiyonluğa oynayacak bir takım için Pino gibi birisine ihtiyaç yok.

Alternatif olarak Aydın mı Pino mu bulunsun ? Sadece bunu soruyorum sana.

Aydın sene sonu kesin gider. İkisi de gitsin. Pino en fazla Keita vari bir oyuncunun yedeği olur. Yani seneye Pino kalırsa, iyi oyuncu fln diye yerine adam almazlar, şampiyonluk fln yine hikaye olur. Yoksa Pino iyiymiş, kötüymüş onu tartışmıyorum ben. Sadece, Pino Galatasaray'ın şampiyonluk mücadelesi vermesi için, yeterli bir oyuncu değil.

[video=youtube;0TemvaTiG0Y]https://www.youtube.com/watch?v=0TemvaTiG0Y[/video]

[video=youtube;80T-Vq3drHg]https://www.youtube.com/watch?v=80T-Vq3drHg[/video]

Dağılın ! :cool:

Üst Alt