Platini-Erdoğan Zirvesi Sona Erdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Platini-Erdoğan Zirvesi Sona Erdi

Cevap: Platini-Erdoğan Zirvesi Sona Erdi

tgrt haber de futbol gecesi platini basbakan görusmesinde sızan bilgilere göre 58.maddeyi uygulayın demiş

duyduğuma göre platini '' aga siz napıyosunuz ya? biz hala anlamadık? şike yapan var mı? varsa ceza nerde? yoksa o 400 sayfa yalan mı? yalansa siz nasıl bi ülkesiniz? 4 satırı bile doğruysa talimatınız ne diyo? düşürün diyosa niye düşürmüyosunuz? düşürmek istemiyosanız yasayı niye değiştirmeyi reddettiniz? biz bütün uefa 8 aydır bi bok anlamadık bu işten? ayrıca senin o bıyıkların nasıl bişi öle? bu yanımdaki aygır sizin tff başkanınız mı? sizin futbolunuzu bu mu yönetecek? neresi lan burası nasıl bi ülke böyle?'' demiş gitmş :D

Gece gece iyi güldüm la:) Bıyık ne alaka aklına geldi :) Nihahahaha:)

bence oynanmayacak

İnşallah şikecilerle oynanır. Play offlarda karşılaşalım şunlarla. Benim içimde ukte kaldı. Hala hırsımı alamadım. Kedinin fareyle oynadığı gibi oynadık yenemedik. Play Off'lar dan sonra olsun ne olacaksa. hem play offlardan sonra ceza verilirse fenerin bir sonraki sezonuda çöpe gider.

fb ve bjk 3 yil men cezasi alirsa süper olur

böylece ne adam gibi transfer yapabilirler, nede ligde sampiyonlugunun bir anlami kalir. (sampiyonlar ligine gidemiyorsan, kim takar)

Gece gece iyi güldüm la:) Bıyık ne alaka aklına geldi :) Nihahahaha:)

hacı daha maa ın bıyığı ve uefa görüşmeleri ile ilgili de girecektim de uzatmiyim konu yavşamasın dedim :D aslında platinin muhattap olduğu tipleri görünce şike olayı olmasa bile bize uzun süre men vermesi gerekir diye düşünüyorum...adam Mali aydınlar y.d ye maruz kaldı aylardır şimdi de rte :D hiç mi komik olmayan bi tip yok la sizde diyebilir pekala :D

Platini'nin Başbakan'ı ziyaretiyle birlikte olay açıkça siyasi bir hal aldı.Bundan sonra Uefa'nın varlığına rağmen sağlıklı ve adaletli bir çözüm olacağını düşünmüyorum.

hacı daha maa ın bıyığı ve uefa görüşmeleri ile ilgili de girecektim de uzatmiyim konu yavşamasın dedim :D aslında platinin muhattap olduğu tipleri görünce şike olayı olmasa bile bize uzun süre men vermesi gerekir diye düşünüyorum...adam Mali aydınlar y.d ye maruz kaldı aylardır şimdi de rte :D hiç mi komik olmayan bi tip yok la sizde diyebilir pekala :D
Bu saydıklarının hepsini toplasan bir adam etmiyor.Platini oldukça sabırlıymış.:)

Ahahaha:) Daha Sadri var:)

sizin vereceginiz cezaya

gecen sene su zirtolari düsürseydiniz

bu sene yeniden cikmislardi

simdi ugras dur

Platini hiç bir devlet başkanına laf sokamaz...

Bazı arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti'ni hafife alıyor sanırım...

Üst Alt