Platini : "İddianame açıklanınca, 1 hafta içinde kararınızı verin" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Platini : "İddianame açıklanınca, 1 hafta içinde kararınızı verin"

Cevap: Platini : "İddianame açıklanınca, 1 hafta içinde kararınızı verin"

belki insaflı davranırda feneri amatöre düşürmez :D

cezalardan sonra platininin bir heykelini dikmek lazım samandıraya

Bu açıklamayı keşke iddianame açıklandıktan sonra yapsaydı.. Türkiye burası o iddianame açıklanmazlara karacak..

Feneri sezon sonuna bıraktık diyip cezasını açıklarsalar Feneri ligde izlemek isterim. O durumda naparlar merak ediyorum.

umarım doğrudur bu haber. iddianame açıklandıktan sonra uefa bastırırsa fenerasyonun kaçacak geri kalmayacaktır.

serefsiz MAA ne planlar kuruyordur su an, fenerini kurtarmak icin.

once idianameyi beklicegiz dedi.

daha sonra play off u icaat etti. maksadi, feneri eksi puanla bu seneyi tamamlatacakti. kume dusurmek aklinin ucundan bile gecmez.

ancak uefa, isin icine girince, isin rengi degisti. cl den men edildiler.

MAA, artik idianame degil, sezon sonunu beklicegiz, demeye basladi.

rezil herifler, bakalim idianame cikinca, ne yapacaklar.

Haberin gerceklik payi nedir acaba? Cunki, Platini "İddianame açıklanınca, 1 hafta içinde kararınızı verin" demis ise, kisilere ceza vererek yirtamazlar.

Bu kadar uzun haberler genelde senaryo oluyor.

Haberin sallama olduğu her halinden belli. Sadece "1 hafta içinde karar verin" cümlesi doğruysa eğer MAA ve ekibi bu işten yırtamaz. Kişi mişi tanımaz UEFA. Ne gerekiyorsa yapılmasını ister. Benim tahminim bu sene FB'yi düşürmek zorunda kalacaklar gibi geliyor. Kimse istemiyor (belki bizim yönetim bile bu sene düşmesinler istiyordur), tüm şartları zorlayacaklar ama eğer "Türk futbol takımlarına 5 yıl MEN" gibi bir ceza gelirse FB'nin hemen düşürülmesini kimse engelleyemez. Öyle bir cezanın geleceği de önceden söylenir. Bakan, başbakan dahil TFF'yi bu kararı aldırmaya zorlarlar!

Haberin sallama olduğu her halinden belli. Sadece "1 hafta içinde karar verin" cümlesi doğruysa eğer MAA ve ekibi bu işten yırtamaz. Kişi mişi tanımaz UEFA. Ne gerekiyorsa yapılmasını ister. Benim tahminim bu sene FB'yi düşürmek zorunda kalacaklar gibi geliyor. Kimse istemiyor (belki bizim yönetim bile bu sene düşmesinler istiyordur), tüm şartları zorlayacaklar ama eğer "Türk futbol takımlarına 5 yıl MEN" gibi bir ceza gelirse FB'nin hemen düşürülmesini kimse engelleyemez. Öyle bir cezanın geleceği de önceden söylenir. Bakan, başbakan dahil TFF'yi bu kararı aldırmaya zorlarlar!

Dün gece Ali Şen telegole bağlandığında doğruladı bu sözü.

Play-Off lardan hemen önce küme düşürülsün şerefsizler. Ne gülerim. Ama bu sezon için karar alınacağını sanmam. Olay şu şekilde gerçekleşir diye bekliyorum ben. Bu sezon karar alınır. Uygulamaya gelecek sezon için geçileceği belirtilir. Alınacak kararlardan biri kesinlikle şu olacak. Geçen yıl gelen şampiyonluk ellerinden alınacak. Bu sayede sanırım Trabzon yıllardır süren şampiyonluk hasretine son vermiş olacak.

Seni çok insaflı gördüm levent ben play-off lar oynanırken muhtemel bir şampiyonluklarından hemen önce düşürülmelerini tercih ederimki. Onlara güveniyorum bu sefer başaracaklar. Hep şampiyon olduktan sonramı kursaklarında kalsın birkerede olamadan hemen önce yutsunlar ZOKorAyı :)

Play-Off lardan hemen önce küme düşürülsün şerefsizler. Ne gülerim. Ama bu sezon için karar alınacağını sanmam. Olay şu şekilde gerçekleşir diye bekliyorum ben. Bu sezon karar alınır. Uygulamaya gelecek sezon için geçileceği belirtilir. Alınacak kararlardan biri kesinlikle şu olacak. Geçen yıl gelen şampiyonluk ellerinden alınacak. Bu sayede sanırım Trabzon yıllardır süren şampiyonluk hasretine son vermiş olacak.

Bu Fenerlilere helal olsun bütün dünyadan soğuttular kendilerini :D

en büyük hayalim bu adilerin küme düşmesi ve nerde bu takımı tutan varsa günlerce hüngür hüngür ağlaması, sadistmiyim eğer bu sadistlikse sadistim....

Platini'nin Temiz kramponlari forumu :asd:

Herkesin yanıldığı nokta şu ki eğer işin içine söylendiği gibi UEFA girecek olursa, bu adamlar ne sezon ortası dinler, ne yayın geliri dinler, ne bilmem kaç milyon taraftar dinler, ne de para pul dinler! Doğrudan düşürtürler. Hapis cezasına çarptırılmış birinin "çok önemli bir işi var" diye 1 yıl sonra içeriye alınması gibi komik olur yoksa.

Platini, flaş açıklamalarda da bulunup ''Soruşturma bittiğinde herkes, her şeyi tüm ayrıntılarıyla öğrenecek. Bana niye kızıyorlar, şikeyi ben mi yaptım. F.Bahçe'yi Şampiyonlar Ligi'ne almayarak iyilik yaptık..

Olay budur işte... İddianame açıklandıktan sonra Şikeyi yapanları da cezaevinden çıkartsınlar... Eziklerle azize meydan savaşına tutuşur.

ulan millet yazıyı okumadan hemen övgüler dizmişler Plati için. hele bi soluklanın yazıyı okuyun kişilere verilecek ceza 1 hafta içinde verilsin deniyor kulüplere sezon sonunda da olur diyor

ulan millet yazıyı okumadan hemen övgüler dizmişler Plati için. hele bi soluklanın yazıyı okuyun kişilere verilecek ceza 1 hafta içinde verilsin deniyor kulüplere sezon sonunda da olur diyor

Bu haber zaruriyet gazetesinde çıktı.. Platininin duruşu şimdilik çok net. Şike yapan kulüpler de ceza alacak. Ama zaruriyet gazetesi eziklerin propagandasını yaptığı için olayı farklı bir şekilde değerlendirmiş.

Önemli bir gelişme olmazsa sezon sonu ezikler bank asya ligine düşecek.

Üst Alt