Play-Off eşleşme senaryoları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off eşleşme senaryoları

Cevap: Play-Off eşleşme senaryoları

3.olsak BJK yle oynuyoruz değilmi

bence daha kolay biter o seri

hemde 1-0 önde yiz.

Ben de bunu anlatmaya çalıştım.Sonuçta finale kalamadıktan sonra ligi 2. ya da 3. bitirmenin küçük bir itibardan fazla anlamı yok.Ama düşük bir ihtimal bizim Anltalya Bşb. ye yenilmemiz.En az 3 maç oynucaz bu da takımı yorucak.

Fenerbahçe Ülker - Antalya BŞB : Fenerbahçe Ülker

Galatasaray CC - Olin Edirne : Galatasaray CC

Banvit - Pınar Karşıyaka : Pınar Karşıyaka

Efes Pilsen - Beşiktaş CT : Efes Pilsen

Fenerbahçe Ülker - Efes Pilsen : Fenerbahçe Ülker

Galatasaray CC - Pınar Karşıyaka : Pınar Karşıyaka

Fenerbahçe Ülker - Pınar Karşıyaka

pinar kariyakayi boston veya chicago bulls ile karistirdin galiba feneri simdiden finala yazmisin hayirli olsun

pınar karsıyaka sadece kendi sahasında etkili 1 takım. banvit karsıyakayı eler..

olinle oynayalım ligi 3.bitirsek bu sefer banvite karşı saha avantajını yitirmiş olacaz banviit olinden iyi takım. playofflarda oline gereken dersi vermeliyiz küfürler dalga geçmeler galatasaray ile eşleşmemek için sebutisi kadro dışı bırakma yalanları falan hesabını görmeliyiz. olin maçlarında salona 10 bin kişi gelmeli görmeliler kiminle uğraştıklarını

Ben de 3. olup Beşiktaş ile eşleşme taraftarıyım. Bir maç kaybetsek Beşiktaş ile seri 1-1 olur en fazla ama kazara Olin' e ilk maçı kaybedersek seri 0-2 olur ki ondan sonra çevir çevirebilirsen. Bu durumda Banvit' e karşı saha avantajı falan da hikaye olur. Mantıklı olmak lazım.

pinar kariyakayi boston veya chicago bulls ile karistirdin galiba feneri simdiden finala yazmisin hayirli olsun

Sakin ol şampiyon elindeki klavyeyi de yavaşça yere bırak.

pınar karsıyaka sadece kendi sahasında etkili 1 takım. banvit karsıyakayı eler..

Karşıyaka'yı canlı gözle 3-4 defa izledim , içerde dışarda çok iyi olan bir takım. Sean Marshall , Birkan , Furkan , Holston , Smith ve Stanojevic gibi çok da iyi bir kadroları var. Playofflarda çok can yakacaklar , final oynamaları çok süpriz olur evet ama zaten tahminde bulundum içimden geleni söylemedim. Fener'e gelince F.Ülker'in final oynayamayacağını düşüneniniz var mı ?

Banvit Karşıyaka'yı eler , Karşıyaka sadece iç sahada iyi diyenler , erkekçe söyleyin Karşıyaka'nın Banvit deplasmanında oynadığı maçın sonucunu biliyormusunuz ?

Karşıyaka'nın çok üst düzey bir kadrosu var ancak takip etmeyenlerin bilmesi zor.

Karşıyaka'yı karıyaka olarak yazmakta sana çok yakışmış yasar Aslan !

arkadaslar saka mısınız siz ya banvit karsıyaka ile eslesmesi icin banvitin oyak renaultya yenilmesi gerekirdi oyaki 20 30 fark atiyor herkes ki banvit neden 4 cu olup yari finalde fb ile eslesmek istesin ki akıl var mantık var arkadaslar....puan durumunu ve ikili averaji ve playoffta seriler kac kac baslicagini bilmeden yazmayin lutfen..bosuna tartisiyorsunuz...

bugun olması icin banvitin oyak renault kume dusmus paraları odenmeyen bir takıma kendi evinde yenilmesi gerekiyor fanatiklik bir yere kadar gönlün aklının önüne geçmiş...

Banvit Karşıyaka'yı eler , Karşıyaka sadece iç sahada iyi diyenler , erkekçe söyleyin Karşıyaka'nın Banvit deplasmanında oynadığı maçın sonucunu biliyormusunuz ?

Karşıyaka'nın çok üst düzey bir kadrosu var ancak takip etmeyenlerin bilmesi zor.

Karşıyaka'yı karıyaka olarak yazmakta sana çok yakışmış yasar Aslan !

senin banvitin kadrosundan haberin varmı peki adamlar 1. ligi zorladılar. karsıyakaya da kötü demedik oyun bu hersey olur. bana göre favori banvit.

bugun olması icin banvitin oyak renault kume dusmus paraları odenmeyen bir takıma kendi evinde yenilmesi gerekiyor fanatiklik bir yere kadar gönlün aklının önüne geçmiş...

Fanatiklikle ne alakası var kardeşim. Ben Karşıyaka'yı tutmam tanımam etmem. Ama kaliteli basketçileri var. Ve Banvit'i de elerler. Banvit de son 5-6 maçtır Graves gittiğinden beri gerileme var. Karşıyaka eler.

Eşleşeceğimiz Olin iki maçta da bize çaktı, 1-0 da gerideyiz sanırım. Biraz temkinli olmak gerek.

Biz bu Olin'i play-off'larda geçeriz, sorun değil bence Olin. Bilmiyorum, küçümsüyor muyum ama play-off tecrübesine sahip, çok daha fazla oyuncu var bizde ve buraları oynamayı seven bir coach'a da sahibiz. Banvit - Karşıyaka eşleşmesinden bence Banvit bir adım daha önde. Final serisi hiç uzak değil.

Galatasaray CC - Fenerbahçe Ülker

Bu final serisi akla en yatkın olanı.

Üst Alt