Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C 73-61 Banvit | 30 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C 73-61 Banvit | 30 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C 73-61 Banvit | 30 Mayıs | Maç Sonucu

Tebrikler aslanlar.Savunma,savunma,savunma...Helal olsun.

Cevap: Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C 73-61 Banvit | 30 Mayıs | Maç Sonucu

final keske 1mac 1mac olsaydı ilk 2 mac sinan erdem'de kötü oldu....ADALETLİ hakemlerle 1 galibiyet çıkartırız inancımız tam ligdkei maçı hatırlıyorum galibiyeti de haketmiştik olmadı...Abdi İpekçi'de ise maç alması ülkerin gerçekten çok zor :) bu arada savunma karakterimizi play offlarda pek yansıtmamıştık bu maç çok güzel oldu

Şu Fener'i 4 kez yenecek bir koç varsa, o da %100 Oktay Mahmuti'dir

seriyi zorda olsa alacağız ve inşallah şampiyon olacağız,ömer onan ve ukice topa baskı yapıp savunursak çok sıkıntı yaşayıp bocalayacaklarını düşünüyorum

Arkadaşlar yeniden bu seriye odaklanalım henüz seri bitmedi, 4.maç bu kadar kolay olmayacak. Eğer o maçı kaybedersek Bandırma'da ibra tamamen onlara döner. 4.maçta da bu atmosferi oluşturmamız lazım.

maçtan şimdi geldim hala tezahürat yapıyorum:)

fener geliyo - ruz

fener geliyooooo - ruuuuuuzzzz

Tutku ve Shumpert süper oynadılar bugün.

B_642e0155d577e6bf86b28beaf36151d0.jpg

B_c4de2c49f9a117af56b48c67ac3e1e98.jpg

Adnan Polat: Fener yandı

Ünal Aysal: Yanarsa yansın Onlara su veren iftaiyenin hortumunu seveyim

:)

Helal olsun aslanlara , helal olsun bu taraftara...

halı sahadan yeni geldim. yenmişiz tebrik ederim takımımızı. 61 sayıda tutmuşuz bu güzel. valla finale cıkarsakki bence cıkıcaz. finalde bizim oyuncuların konsantrasyonu üst düzeyde olmalı. günlük performansı cok önemli olcak. bu fener yenilmeyecek takım degilde 4 mac kazanmak biraz zor olcak..

Her şey çok güzeldi yine. Neden olmasın ki ?

Müthiş bir atmosfer vardı yine beanch arkasında yermizi aldık...

Hakemleride üstüne koyup Banvite koyduk süper oldu ama atmosferle birlikte takım bir baska oynuyor....

adnan polatın da alkışlanması güzel bir olaydı taraftara yakışan budur sevaplarıyla günahlarıyla geçmiş bir başkan. yeni başkana destek polata moral oldu güzel bir olaydı

Üst Alt