Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu

ewet cumartesi saat 19 ta basliyorrr

Cevap: Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu

Ne kupa ister bu şen gönlüm ne de şampiyonluklar laylaylalay 4 dileğim var Cimbombom 4'ü de fenere koymak :) 7 maçlık seri hesabı :)

[video=youtube;fxJoUcxYBjo]https://www.youtube.com/watch?v=fxJoUcxYBjo[/video]

TRİBÜNLERDE COŞACAKSIN KUPALARI ALACAKSIN SEN ŞAMPİYON OLACAKSIN SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN ...

o değilde biz şimdi 21 yıldır şampiyon olamıyoruzmu erkek basketbolda :eek: ?

Karşıyaka'da iddaa bayisini yakıcaklar birazdan , herkes üst oynamış , 144.5 sayıyı gecmesi lazımdı , 144 sayıyla bitmiş maç. :asd:

umarım fülker karşısında da böyle oynarız.

Karşıyaka'da iddaa bayisini yakıcaklar birazdan , herkes üst oynamış , 144.5 sayıyı gecmesi lazımdı , 144 sayıyla bitmiş maç. :asd:

ben alt oynadım farkında degilim mac bitti yattım galiba diye baktım buuck sayiyla alt olmus oli pana macini bekliyom ms1 oynadim eger pana yenerse mac tamamlanmaz gecen yıl oldugu gibi oli alirsa zaten kuponum tutar :D

Play-off tarihinin en farklı skoru 88-60 ile 2004'de BJK'yi yenen Ülkerspordaymış.. Aslanlar yeni rekora imza attı

Galatasaray 89 Banvit 55 yeni Play Off Rekoru

Oktay Hocaya bir bestemiz var mı? Pek umrunda olmaz öyle şeyler işine bakar o ama olsun hakkını vermek lazım.

maçtan videolar var mı ?.. son 5dk ya yetişebildim anca

[video=youtube;_dwwQfQpYUU]https://www.youtube.com/watch?v=_dwwQfQpYUU[/video]

taraftarlar drogba diyemi bagiriyor ? bana pek öyle gelmiyor

Üst Alt