Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn

Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz..

Bencede en zor rakip Amkar..Çünkü rus ekolü takımları her zaman ters gelirler..Belçika veya İsviçre takımlarının çıkmasını tercih ederim.

Bencede en zor rakip Amkar..Çünkü rus ekolü takımları her zaman ters gelirler..Belçika veya İsviçre takımlarının çıkmasını tercih ederim.

Amkarin hic macini izledinizmi bilmiyorum ama ben en azindan 2 haftada bir maclarini izliyorum.Moskova takimlari Rusya liginde fazla oldugu icin 2 haftada bir oynuyorlar cunku:D.Tobol neyse Amkarda o tarz bir.Tek avantajli Rusyada ligin yarisina gelindi nerdeyse mac tecrubeleri daha fazla baskada bi caciklar iyok.

Amkarin hic macini izledinizmi bilmiyorum ama ben en azindan 2 haftada bir maclarini izliyorum.Moskova takimlari Rusya liginde fazla oldugu icin 2 haftada bir oynuyorlar cunku:D.Tobol neyse Amkarda o tarz bir.Tek avantajli Rusyada ligin yarisina gelindi nerdeyse mac tecrubeleri daha fazla baskada bi caciklar iyok.

Ben Rusya ligini fazla izlemem, ama sen izliyorsan daha iyi bilirsin ;) , bunlar daha hazir bir takim olduklari icin soylemistim.

Play-Off Kura Çekimi Cuma Günü

Avrupa Ligi'nde 3.ön eleme turunda mücadele eden Galatasaray ve Fenerbahçe, rakiplerini eledikleri takdirde grup aşamasından önceki son etaba play-off turuna kalacaklar. Aynı şekilde ön eleme turlarında mücadele etmeyen Trabzonspor ve Anderlecht'e elenen Sivasspor da play-off'tan itibaren Avrupa Ligi'ne dahil olacak ekipler arasında.

Play-off'ta ön elemeden gelmelerine rağmen Galatasaray ve Fenerbahçe seri başı konumunda. Trabzonspor ve Sivasspor'u ise İstanbul takımlarına oranla zorlu rakipler bekliyor.

Werder Bremen, Villarreal, Roma, Psv Eindhoven, Zenit, Hamburg, Benfica, Valencia, Ajax ve Steaua Bükreş gibi takımların, seri başı oldukları için Galatasaray ve Fenerbahçe'yle eşleşme şansı bulunmuyor. Buna karşın Trabzonspor ve Sivasspor, hem bu ekiplerle hem de Basel, Lille, Everton, Braga, Club Brugge, Heerenveen, Lazio, Austria Wien, Hertha Berlin, Dinamo Bükreş, Metalist Kharkiv, Aston Villa, Athletic Bilbao, Hapoel Tel Aviv ve Şampiyonlar Ligi ön elemesinden gelecek 11 takımdan biriyle eşleşebilir.

https://www.ntvmsnbc.com/id/24989161/

Cevap: Play Off'taki muhtemel rakiplerimiz | Play-Off Kura Çekimi Cuma Günü

Sion da çıksa olur ASY'de yine 5'leriz :)

kim çıkarsa çıkısın farketmez sadece çok uzak bir yer çıkmasın rakip yolculuk ile yormasın zaten bir formalite tur daha olacak ondan sonra gerçek mücadele başlayacak

Sadece bunlarmı acaba muhtemel rakiplerimiz.Başka seribaşı olmayan takımlarında rakibimiz olma ihtimali varmı?

Sürpriz olmazsa rakiplerimiz bunlar :) (Trabzon ve Sivas hariç)

unseeded.jpg

Üst Alt