Playstation 3 mü Xbox 360 mı ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Playstation 3 mü Xbox 360 mı ?

Cevap: Playstation 3 mü Xbox 360 mı ?

Arcade ve 1 sene kullanılmış falcon.

Bence para biriktir, HDD'li sıfır Jasper al.

Yazık edersin hocam.

Harbi diyom bak Wii bin basar bunlara cidden :)

Hiç gördün mü nasıl birşey diye ?

Ailecek oynarsınız işte :D

Wii'nin yeri çok ayrıdır zaten,dünyada en çok satan konsol kendileri.

Şimdi şu açıdan Xbox diyorum.Yoksa her halükarda PS3 iyidir Xbox'tan ama oyun sorunu.Senede 1-2 oyun alıyorum,onlar PS3 için yeter diyosan tamamen buna yönelebilirsin.Ama alacağın bir oyun en az 90-100 TL oluyor tahtakale piyasasında.Ya da yurtdışından tanıdığın varsa ucuza da getirtebiliyorsun ya da hepimizin bildiği ebay...

Ama ben çok oyun alırım oynarım,ama next-genden şaşırmam diyorsan tabiki Xbox.Sürümleri hakkında pek bilgim yok ama,ilk çıkan aletlerin sorun yaşattığı aşikar.Genelde 2008 ve sonrası modelleri tercih etmeye çalış,hatalar oldukça azaldı çünkü.

Wii'nin yeri çok ayrıdır zaten,dünyada en çok satan konsol kendileri.

Şimdi şu açıdan Xbox diyorum.Yoksa her halükarda PS3 iyidir Xbox'tan ama oyun sorunu.Senede 1-2 oyun alıyorum,onlar PS3 için yeter diyosan tamamen buna yönelebilirsin.Ama alacağın bir oyun en az 90-100 TL oluyor tahtakale piyasasında.Ya da yurtdışından tanıdığın varsa ucuza da getirtebiliyorsun ya da hepimizin bildiği ebay...

Ama ben çok oyun alırım oynarım,ama next-genden şaşırmam diyorsan tabiki Xbox.Sürümleri hakkında pek bilgim yok ama,ilk çıkan aletlerin sorun yaşattığı aşikar.Genelde 2008 ve sonrası modelleri tercih etmeye çalış,hatalar oldukça azaldı çünkü.

Tamam sağol,zaten Xbox alcaktım.Ben sana benim modelin iyi olup olmadığı sormuştum.:D

Sen en iyisi Play Station Portable yani PSP al. Yanında taşırsın. Hem de kırdırırsan internetten oyun yükleyebilirsin istediğin kadar..

psp-gameshield-playthrough-top-lg.jpg

Umut bu konuda ısrarcıyım.Bunu tavsiye ederim ! :D :mad: :D

@Umut Yaşar,

Bi kere alıyosun zaten 385 TL mi ne demiştin 1 sene kullanılmış Falcon alıyorum demiştin birde.

Arcade alıyosun madem, para biriktir. 500-550 TL ye JASPER boardlar var 0. Bilmiyorum daha ucuzada bulursun ama,

1 sene kullanılmış Falcon alma yani.

Almışken iyisini al, sıfırını al ki kullanabilesin. Şimdi alacaksın 2.el falcon 1 sene kullanılmış elinde patlayabilme imkanı var, yazık olur senin için. Dediğim gibi standart olarak 1-1,5 sene dayanıyor bildiğim Falconlar, tabi şansa bağlı bilmiyorum ama çoğu konsol bu sürelerde bozuluyor. Hiç bozulmayanıda var tabii ki.

Jasperlar ise hiç hata vermedi bildiğim hiç bi hatası yok şuan duyulmadı yani. 500-550 TL felan al bi tane keyfine bak kafan rahat olur ve içine siner en azından.

Yoksa alabilirsin o fiyata Falcon ama işte dediğim gibi biraz daha dişini sıkıp Jasper board SIFIR alman daha iyidir ............ ;)

ankara da ps3 slim 700 tl 1 contraller ve pes 2010 yanında hediye ayın birinde alacam

Üst Alt