Podolski: "Golle dönmek çok güzel" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski: "Golle dönmek çok güzel"

e3a0b03599f04bb89be75398361a40e2.jpeg

Galatasaray’ın Antalyaspor’u 3-1 mağlup ettiği maçta takımımızın iki golünü atan Lukas Podolski karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Alman yıldızımızın açıklamaları şu şekilde:

Maç öncesi teknik ekiple 20 dakika oynayabilirim diye konuşmuştuk. Wesley Sneijder’in sakatlığı sonrası 45 dakika oynamak durumunda kaldım. Golle dönmek çok güzel. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’yı ve taraftarlarımızı çok özlemişim. Bu performansımı devam ettirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Galatasaray.org

Kazasız belasız atlattı 45 dakikayi cok sukur.Milli mac arasindan sonra artık iyice hazır duruma gelir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İçerdeki Antalya, Alanya vb. maçlarda Sneijder'i Selçuk yerine 8 numarada Podolski'yi önde kullansak nasıl olur acaba. Sneijder oyun kurar, Podolski de daha golcü bir second dtriker oalrak oynar.

Bitiricilik ust düzeyde.
Aynen devam önümüzdeki hafta yasini kesmesi dileğiyle.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecen sezon tek basina tasidi bizi dersek yalan olmaz herhalde.

Bu sene Bruma geldi, Eren geldi, Tolga geldi, Sneijder de verimli olmaya basliyor sezon basindan beri. Podolski'nin de bu adamlar sayesinde performansinin artacagini düsünüyorum.

Gollerini siralayacaktir, zaten sut cekmiyoruz lig basladigindan beri. Bu sorun Podolski ile bir nevi azalacaktir, kaleyi gördü mü affetmiyor adam. Son vuruslari ve vurus teknigi o kadar iyi ki bu sezon sakatlanmazsa ben 20 gol barajina ulasacagini düsünüyorum.

Üst Alt