Podolski Türkiye'den Ayrılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Türkiye'den Ayrılıyor!

çok yanlış bir zamanda bize geldi poldi :( :( drogba şino melo lu kadroda olsaydı tadından yenmezdi !! en çok alınmasını istediğim adam en dandik en boktan zamanda transfer edildi bence de kesin gider poldi zaten bu dandik kadroda poldi gibi sistem oyuncusunun yapacağı şeyler sınırlı
Senelerdir oyle bu takim. Dogru zaman ,dogru yer,dogru insan uclusunu hic tutturamadik.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Gelmesini çok istemiştim sakatlık öncesinde de beklentilerimi karşılar nitelikte katkı verdi. O da diğer oyunculara uymak durumunda kaldı zamanla ve takımdan memnun olmadığı da aşikar.

3-5m kazandırırsa ne ala, Çin'e giderse bile 10m vermezler. Bizim gibi keriz, transfer fakiri, beceriksiz bir takımı Çinliler de affetmez, tokatlar.

Senelerdir oyle bu takim. Dogru zaman ,dogru yer,dogru insan uclusunu hic tutturamadik.

Sent from my HTC One using Tapatalk
çok doğru !! sene 2008-2009 kadroda kewell baros nonda lincoln arda hasan şaş ümüt karan var bana göre tarihimizin ofansif yönü en güçlü kadrosuydu ancak bu mükemmel adamları emre güngör servet uğur uçar barış özbek sabri volkan yaman mehmet güven aydın yılmaz dan oluşan tarihin en kötü defans ve orta saha oyuncularına teslim ettik ve ligi 5.sırada bitirdik 3 atıp 4 yiyen bir takımdık !! şimdi de muslera şino poldi denayer gibi adamları harcadık :( dediğin gibi tutarsız kadro kurmakta üstümüze yok tutarlı kadro kurduğumuzda zaten uefa şampiyonu oluyoruz oda 50 senede bir denk gelir herhalde !!

çok doğru !! sene 2008-2009 kadroda kewell baros nonda lincoln arda hasan şaş ümüt karan var bana göre tarihimizin ofansif yönü en güçlü kadrosuydu ancak bu mükemmel adamları emre güngör servet uğur uçar barış özbek sabri volkan yaman mehmet güven aydın yılmaz dan oluşan tarihin en kötü defans ve orta saha oyuncularına teslim ettik ve ligi 5.sırada bitirdik 3 atıp 4 yiyen bir takımdık !! şimdi de muslera şino poldi denayer gibi adamları harcadık :( dediğin gibi tutarsız kadro kurmakta üstümüze yok tutarlı kadro kurduğumuzda zaten uefa şampiyonu oluyoruz oda 50 senede bir denk gelir herhalde !!

Ben o sezon kupayi alacagimiza cok inanmistim Bordeaux maci sonrasi. Hamburg macinda da 2:0 öne gecince bu özgüvenle bu takim final yapar artik diyordum, ta ki birden hersey altüst olana kadar.

O gün üzüldügüm kadar üzülmedim son senelerde herhalde.

Adam zaten şu anda oynadığı takım arkadaşlarından utanıyor durumda ben böyle kapasitesi zayıf bir takımda nasıl oynuyorum diye hayıflanıyordur.Bencede doğru kararı vermiş olur

Şöyle bi mal çin takımı bulsak ta 15-20 milyon euroya itelesek

Edit: Gerçi düşünüm de işbecer o paranın 5 milyon eurosunu komisyon verir sonra ekonomi dersi verir

Son düzenleme:
kendi kariyer planlamasi acisindan dogru karar.

ne bu takimdan ne bu ulkeden bir bok olmaz.

eger haber dogruysa her sey icin tesekkurler poldi. senin sayende kumede kaldik bu sene.

Önemli teklifler varsa gitmeli tabii ki. Terör konusunda tedirgin olmakta da haklı. Daha iyi bir kariyer planlıyor futbolunun son dönemlerinde. Yolu açık olsun.

12-15 civarı Çin'e satalım,pek yararı yok kanatta oynayarak takımı eksik bırakıyor 3m euro da maaş alıyor,yerlileri sevmiyoruz tamam ama hak edene hakettiği gibi yorum yapmak lazım,Sağda Sinan solda Bruma'nın kapılarını açmalıyız

Üst Alt