Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Basın Toplantısı l Polat Kararını Açıklıyor

Çarşamba günü ders 14.00'da bitiyor , basın toplantısının saatini bile düzgün ayarlayamıyorsun be Adnan Polat. :eek:

:D Adnan Polat´tan kokteyl tarifi :D

[video=youtube;7mq-6FTJ0bY]https://www.youtube.com/watch?v=7mq-6FTJ0bY&feature=related[/video]

3 hafta var bence çok geç değil.Zaten yeni tüzük gereği 15 gün kala tüm adaylar listesini açıklamak zorundaymış..

Anca ya. 2 hafta evvel listeyi aciklamak zorunda zaten. Bugün 5 Nisan. 25 gün var. Son hazirliklar vs. Anca.

Adnan Polat burda bizim iyiligimizi düsünseydi bu secim tarihini 1-2 hafta önce aciklardi. 17 en gec 24 Nisan secimler olurdu. Simdi bosuna 1-2 hafta zaman kaybetmis oluyoruz. Zaten iyice cökmüsük, bide herseyin biraz daha gec olmasi bizim aleyhimize olacak gibi. Simdi yeni bir yönetim gelecek, ekip kurulacak falan derken 1 ay daha gecmis olur ve sonrada zaten takimla ilgilenmek icin cok zamanda kalmaz, transfer görüsmeleri, oyunculari zamaninda almak gibi. InsAllah transfer calismalari Agustos ayina sarkmaz.

Adnan Polat burda bizim iyiligimizi düsünseydi bu secim tarihini 1-2 hafta önce aciklardi. 17 en gec 24 Nisan secimler olurdu. Simdi bosuna 1-2 hafta zaman kaybetmis oluyoruz. Zaten iyice cökmüsük, bide herseyin biraz daha gec olmasi bizim aleyhimize olacak gibi. Simdi yeni bir yönetim gelecek, ekip kurulacak falan derken 1 ay daha gecmis olur ve sonrada zaten takimla ilgilenmek icin cok zamanda kalmaz, transfer görüsmeleri, oyunculari zamaninda almak gibi. InsAllah transfer calismalari Agustos ayina sarkmaz.

Orda haklisin tabi, hepimiz cildirdik niye oyaliyor insanlari diye. Yarin bunun nedenini ögrenecegiz. Ben bir sacmalik bekliyorum Polat´tan acikcasi

ntvspor0405184506.jpg

Cevap: Basın Toplantısı l Polat Seçim Tarihini Açıklıyor

Tarin 30 nisan açıklanır..İlk tarihte çoğunluk sağlanamadı derler,Mayısın ilk haftası belli olur diye düşünüyorum..Seçim tarihi güzel.Bundan sonraki seçimler içinde tarih iyi oldu..

Galatasaray bu durumdayken çoğunluğu sağlayamayanlar olursa bence Adnan Polat kadar hatalı olurlar. Derhal seçim yapılmalı. Ne demek çoğunluk yok. Hikaye anlatmasınlar

Taner Aşkın: "Seçim kararı aldık!"

Galatasaray Yönetim Kurulu bugün yaptığı toplantının ardından seçim kararı aldı. Bu konuda açıklamalarda bulunan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Taner Aşkın, Başkan Adnan Polat'ın seçim tarihini yarınki basın toplantısında açıklayacağını söyledi.

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Taner Aşkın " Yönetim kurulu olarak seçim kararı aldık. Seçim tarihini Başkanımız Adnan Polat yarınki basın toplantısında seçim tarhini açıklayacak. Mahkemeye gitmek gibi bir düşüncemiz yok." şeklinde konuştu.

Tarin 30 nisan açıklanır..İlk tarihte çoğunluk sağlanamadı derler,Mayısın ilk haftası belli olur diye düşünüyorum..Seçim tarihi güzel.Bundan sonraki seçimler içinde tarih iyi oldu..

Cogunluk saglanamadi olayi son secimlerde hic olmadi,zaten su durumda olmamasi lazim.

Allah`a sükürler olsun.

Tünelin sonundaki isigi görebiliyorum :asd:

Yarın akşam Aysal falanda resmi olarak adaylığını açıklar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt