Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Basın Toplantısı l Polat Seçim Tarihini Açıklıyor

Genel kurlun karari iptal olursa, istifa edip yeniden aday olmayimi planliyor napiyor anlamadim gitti. Aday olsa zaten bir sansi yok.

Cok entresan bir adam,milyonlarca Galatasarayliyi yedi bitirdi

Sakin olun beyler başkan seçim kararı alacaktır bunu yaparak bakın istesem başkanlığı bırakmam ama ben öyle bir Galatasaraylıyımki herşeye rağmen seçime gidiyorum diyecektir.Rahat olun.

bizim yalanci baskanin basin toplantisini hangi kanal verecek? biraz sallamasyon dinleyelim...

Kayhan Berberoğlu

Eski ultrAslan-UNI Koordinatörü

Kurucusu ilk koordinatörü.Tribünden.

uA kazığı attı.

Dava açan kişinin Ultraslan-Uni kurucusu olduğunu biliyor muydunuz? Hiç şaşırmadım nedense... Faydaları yok, zararları çok! Kendi menfaatlerini düşünmekten, Galatasaraya zaman gelmiyor.

adnan polat bugun çıkıp,kongre iptal olmasına rağmen kırıldık seçim kararı aldık falan filan fişmekan diyip,seçimde de aday olabilir.

Bir insan neden sürekli rezil olmak için çabalar anlamıyorum.Bir tokatta seçimde yer.Birileri Adnan Polat'a gaz mı veriyor anlamadım, girersen kazanırsın seçimi felan diyen kişilermi var acaba,varsa eğer ve halen bunlara inanıyorsa diyecek kelime bulamıyorum.

Camia icinde cok büyük tepki olacaktir. Galatasaray´in gelecegiyle kimsenin oynamaya hakki yok. O Kayhan Berberoglu´nu derhal ihrac etsinler. Galatasaray´i mahkemeye vermek neymis anlasin serefsiz

Bu durumda basketbol subesinin basindaki baskanimiz haldun ustunel murat yalcindag gibi yoneticilerin yeniden secilme hakki bulunucak iclerinden en cok ta basketbol subesinini baskanin yeni yonetime girmesini isterim

Hicbirsey anlamadim arkadas. Secim olabilir mi olmasi mümkün degil mi, hicbirsey anlamadim

Twiterda murat akdilek diye biri var GSli kendisi.. Mahkemeye gidenleri unutma unutturma ey Galatasaraylı.. Yazmış katılıyorum..

Bir insan neden sürekli rezil olmak için çabalar anlamıyorum.Bir tokatta seçimde yer.Birileri Adnan Polat'a gaz mı veriyor anlamadım, girersen kazanırsın seçimi felan diyen kişilermi var acaba,varsa eğer ve halen bunlara inanıyorsa diyecek kelime bulamıyorum.

mesela adnan polat seçime girse,fatih terimle anlaştım diyip,100 milyon dolar transfer bütçesi hazırladım açıklaması yapıp,harika bir ekip oluştursa?yani öyle birşey düşünüyorsa?şansı olmaz mı sizce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt