Polat: "Seçim 2012'de olacak!" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "Seçim 2012'de olacak!"

Cevap: Polat: Seçim 2012'de olacak!

Arkadaşlar tam bilgili birisi şu mali konuyu gözler önüne sersin.

Ben anlamıyorum bu konuları.Basında Galatasaray daha fazla borçlandı falan diye çıkıyor ama herkes Polat mali açıdan devrim yaptı diyor.

Bilen birisi bilgilendirsin Allah aşkına.

Hocam kusura bakma net rakamları hatırlamıyorum ama

Bir önceki sayfadaki yorumumdan alıntı

Hala ekonomik anlamda ne inanılmaz işler başardığını anlatıyor.

Ve üzülerek görüyorum ki hala bu palavralara inanan saygı duyulası, aklı başında (ironi değil dimdirek söylüyorum) üyelerimiz var.

Ekonomik icraatların başarısını ortaya koyan parametreler, rakamlar ve bakiyelerdir.

Ben 2010 yılı mali tablolarında,

alacak bakiyesinin küçüklüğünü, borç bakiyesinin büyüklüğünü ve verilen teminatların inanılmazlığını gördüm.

mali durumun nesi iyi iki rakam versene bana

fazla istemiyorum

sadece 2 rakam ver

Laflar dönüp dolanıp hep aynı yere gelecek abi.Tek örnek verecem sana futbolcuların alacağı.Bundan öncesi tvde gazetelerde boy boy haberler çıkardı,koskoca Galatasaray kulübü futbolcu paralarını ödeyemiyor diye.Kaç senedir hiç rast gelmedim mesela.

Anlamak zor olmasa gerek.

Bir yönetim kurulur futbolla futbol şubesi, basketbol ile basketbol şubesi, voleybol ile voleybol şubesi ilgilenir. Bu şubelerdeki başarısızlığın hesabıda burayı yönetenlere kesilir.

Amatör şubelerimiz Adnan Polat geldikten sonra resmen sirkildi. Bayan takımı küme bile düşmüştü. Sonra döndü Avrupa Şampiyonu oldu. 2 senedir de kafaya oynuyor. Aynı şekilde Erkek Basketbol takımımızda öyle. Küme düşmemek için 3'lü final oynamıştık ve öyle kalmıştık ligde. Şimdi ise liderlik peşindeyiz. Futbolda ise işler tam tersi hep kötüye gitti. Başındaki adam belliydi.

Sonuç olarak. Başkan'ın görevi kulübün mali ve idari işlerini yürütmektir. Ben olaya bu gözle baktığım için şu an söylemleri dışında rahatsızlık duymuyorum Adnan Polat'tan. Yerine gelecek isimleri ise gram samimi bulmuyorum. Özellikle Faruk Süren denen sahtekarın şu günlerde gün yüzüne çıkması ve Adnan Polat'ı eleştirmesi saygımı daha da artırıyor Polat'a karşı.

Maddi durumumuz o kadar düzelmiştiki UEFA´da oynayabilecek tek stoperimizi satmıştık.

Bir yönetim kurulur futbolla futbol şubesi, basketbol ile basketbol şubesi, voleybol ile voleybol şubesi ilgilenir. Bu şubelerdeki başarısızlığın hesabıda burayı yönetenlere kesilir.

Amatör şubelerimiz Adnan Polat geldikten sonra resmen sirkildi. Bayan takımı küme bile düşmüştü. Sonra döndü Avrupa Şampiyonu oldu. 2 senedir de kafaya oynuyor. Aynı şekilde Erkek Basketbol takımımızda öyle. Küme düşmemek için 3'lü final oynamıştık ve öyle kalmıştık ligde. Şimdi ise liderlik peşindeyiz. Futbolda ise işler tam tersi hep kötüye gitti. Başındaki adam belliydi.

Sonuç olarak. Başkan'ın görevi kulübün mali ve idari işlerini yürütmektir. Ben olaya bu gözle baktığım için şu an söylemleri dışında rahatsızlık duymuyorum Adnan Polat'tan. Yerine gelecek isimleri ise gram samimi bulmuyorum. Özellikle Faruk Süren denen sahtekarın şu günlerde gün yüzüne çıkması ve Adnan Polat'ı eleştirmesi saygımı daha da artırıyor Polat'a karşı.

yokyaaaa

sen getir ciguliyi futbolun basina

sonra cigulinin sucu de baskan olarak

hadi ordan

Vay be polat aşkı, Faruk Süren'i sahtekar yaptı.

Yanlız Semih kardeşimiz bir konuda haklı.Sportif başarısızlığı ne kadar utanç verici ise mali yönü de o kadar iyi.Hepimiz Polat'tan öncesine şahit olduk.Şimdi ki duruma da şahitiz.

Hangi durum bu? Yahu nerde mali durumda iyiyiz anlamiyorumki, nerde hangi rakamlari gördünüzde bunu söylüyorsunuz.

Bu Galatasaray degilmidir, daha bir kac hafte evvel fifaya yollanacak olan belgeler icin, futbolcularin aalacaklari yoktur diye futbolculardan imza almaya kalkan?

Bu Galatasaray degilmidir, hic bir kupaya talip olmayan, hic bir hedefi kalmiyan ve böylece bi ton paradan mahrum kalan?

Bu Galatasaray degilmidir, bir ton hoca alip yollayan, futbolcu alip yollayan, bos beles yere olmiyan parayi harciyan?

Daha bir kac hafta evel RESMI bir aciklama paylasilmisti burda, Kap dan. Bi ton borcumuz var yine. Nasil iyiye giden bir mali durum bu ben anlamadim gitti arkadas.

Laflar dönüp dolanıp hep aynı yere gelecek abi.Tek örnek verecem sana futbolcuların alacağı.Bundan öncesi tvde gazetelerde boy boy haberler çıkardı,koskoca Galatasaray kulübü futbolcu paralarını ödeyemiyor diye.Kaç senedir hiç rast gelmedim mesela.

nasil gelmedin ben gecen yaz ardayla birebir konustum milli takim kampinda

6 aydir para almiyoruz insanlar cok stresli diyordu

topalin alacaklarindan vazgectiginden haberiniz yokmu?

elanoya ne kadar borcumuz vardi giderken

siz hayal dunyasina devam edin

Ribery olayından sonra artık yabancılar hakkında bu haberlerin bittiğini hatırlaman gerekir.Yerlilerde yüzde 1 milyon geç alıyolardır sürekli.Ama Hakan şükür gibi medyaya servis edecek bi adamımız yok maalesef takımda bunun sıkıntısını yaşıyoruz:)

edit:Mehmet topal'Da bi kaç aylık alacağını bırakıp gitmişti.Demek ki o aylarda para falan almamış en basit örnek:)

Hocam kusura bakma net rakamları hatırlamıyorum ama

Bir önceki sayfadaki yorumumdan alıntı

Hala ekonomik anlamda ne inanılmaz işler başardığını anlatıyor.

Ve üzülerek görüyorum ki hala bu palavralara inanan saygı duyulası, aklı başında (ironi değil dimdirek söylüyorum) üyelerimiz var.

Ekonomik icraatların başarısını ortaya koyan parametreler, rakamlar ve bakiyelerdir.

Ben 2010 yılı mali tablolarında,

alacak bakiyesinin küçüklüğünü, borç bakiyesinin büyüklüğünü ve verilen teminatların inanılmazlığını gördüm.

Anladım Eyüp abi.

Bu da palavra yani. :eek:

@Serdar Burak. Aciz duruma düştüğün zaman karşındakileri aşağılamaya çalışma. Çünkü senden çok daha mantıklı argümanlar koyabiliyorlar ortaya.

;)

Yanlış anlaşılmasın Polat destekçisi filan değilim.Aksine bir sürü de ceza aldım yüzünden.Ama benim gördüklerim bunlar.

Ribery olayından sonra artık yabancılar hakkında bu haberlerin bittiğini hatırlaman gerekir.Yerlilerde yüzde 1 milyon geç alıyolardır sürekli.Ama Hakan şükür gibi medyaya servis edecek bi adamımız yok maalesef takımda bunun sıkıntısını yaşıyoruz:)

edit:Mehmet topal'Da bi kaç aylık alacağını bırakıp gitmişti.Demek ki o aylarda para falan almamış en basit örnek:)

Yabancılar da tolerans ülkenin genelinde var.Malum sicilimiz pek parlak değil Yunus kardeşim.

Her satıştan sonra şu kadar kar ettik bu kadar kar ettik neden diyorlar sanki işte bundan. Adamlara borcumuz var yetmediği gibi kalsalar paralarını ödeyemeyeceğiz o yüzden Keita Elano Misimovic satıp duruyoruz. Şimdi Anadolu'dan yerli futbolcu toplayacağız değil mi? Sattığımız Mehmet Topal Valencia'da ilk 11, Uğur Uçar Ankaragücünde ilk 11, Emre Güngör milli takımda... Peki biz bu adamları niye sattık? Paramız yoktu Cana'yı Pino'yu alabilmek için... Madem maddi durumumuz iyi neden bu adamları sattık biz. Daha onlara paralarını bile ödeyemiyorduk kimi kandırıyorlar adamların hepsi alacağından vazgeçip gitti bizden...

Evvelki sene iyi kötü oynayan herkesi sattık kazmalar elimize kaldı şimdi yerli adam alacağız da sıfırdan kadro kuracağız.Peeehhhh... Bu sefer kimi satacağız? Kimi olacak Arda'yı...

Amatör şubelerdede o kadar müthiş ilerliyoruzki fener EL´in önemli takımlarında biri olup,Ülker sponsorluğunda bizi maddi ve başarı olarak sollaması yetmiyormuş gibi birde yeni salonuyla maddi olarak iyice katlayacak.Bizimki daha yeni salonun planını yapacakta,yeni sponsor bulacakta.Diğer amatör branşlara hiç girmek istemiyorum.

Amatör şubelerdede o kadar müthiş ilerliyoruzki fener EL´in önemli takımlarında biri olup,Ülker sponsorluğunda bizi maddi ve başarı olarak sollaması yetmiyormuş gibi birde yeni salonuyla maddi olarak iyice katlayacak.Bizimki daha yeni salonun planını yapacakta,yeni sponsor bulacakta.Diğer amatör branşlara hiç girmek istemiyorum.

Artı Ülker adı altında Cafe Crown isminde durmak bile bana göre ayıptır.Resmen siz üvey evlatsınız muamelesi yapılıyor.

Su resmi siteden aciklanan kar hesabi var ya hani, x futbolcu su kadar alacagini birakti felan filan diye.

Bazi arkadaslarin aklini karistirmis gibi.

Yabancılar da tolerans ülkenin genelinde var.Malum sicilimiz pek parlak değil Yunus kardeşim.

He bi de UEFA'da stoperimiz kalmamasına rağmen Meira'yı satmamız,para uğruna takımın en iyi oyuncusunu satmamız(keita),bu sezon başı 0 para harcamamız(buraya dikkat hiç para harcamadık;)) maddi durumun sanıldığı kadar düzelmediğini ortaya koyuyor.Adnan polat'ın yalanlarına kanmayalım artık.Tepkimizi en sert şekilde göstermemiz lazım.Kendi bi tarafını kurtarmak için harcamadığı adam kalmadı.Yani resmen kalmadı daha kimi harcayabilir bilmiyorum.

Üst Alt