Polat'tan yıldız transfer müjdesi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Cevap: Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Bu kadro korunsun, sezon sonu Kewell'ın yerine(gitmesini istediğimden değil, gitmek istediğinden) DMC-MC oynayabilecek ciğersiz bi yabancı ve Türkiye'den forvete Pektemek gibi bi alternatif, stopere Ali Turan ve sağ beke Musa geliyor zaten, bi de ortasahaya Mehmet Nas, Sezer gibi alternatifler alırsak seneye çok güzel işler yapabiliriz.

Bu kadro korunsun, sezon sonu Kewell'ın yerine(gitmesini istediğimden değil, gitmek istediğinden) DMC-MC oynayabilecek ciğersiz bi yabancı ve Türkiye'den forvete Pektemek gibi bi alternatif, stopere Ali Turan ve sağ beke Musa geliyor zaten, bi de ortasahaya Mehmet Nas, Sezer gibi alternatifler alırsak seneye çok güzel işler yapabiliriz.

Musa sağ bek değil ki dostum orta sahanın ortasında oynuyor. Hatta onun hakkında bilgi veren bir arkadaş oyunu çift yönlü oynadığını yazmıştı.

Bu takım korunsun, Jo ve Gio kalsın sadece ve sadece Hamit yeter..

------------------Leo----------------------

Sabri-------Neill--------Servet-------Hakan-

----------------Mehmet Topal--------------

----------Hamit--------------Elano---------

------------------Arda---------------------

Keita--------Baroş-----------Jo------------

Yedekler

Musa

Ufuk

Uğur

Caner

Kewell

Ayhan(Yollanabilir)

Sarp

Barış

Emre çolak

emre güngör..vs..

Bu takımı yenebilecek varsa bi adım öne çıksın :eek:

Ben bir veya iki futbolcu yeter diyorum..

12 kişiyle mi çıkacağız sahaya?

Musa sağ bek değil ki dostum orta sahanın ortasında oynuyor. Hatta onun hakkında bilgi veren bir arkadaş oyunu çift yönlü oynadığını yazmıştı.

Doğrudur dostum. Ben, şayet kendisini tanımıyorum, sadece duyduklarımdan çıkardığım kadarıyla yorum yaptım. Hata ettim demekki. Ama genel anlamda gelecek seneki transfer politikamızın bu şekilde olması gerektiğini düşünüyorum. Kewell'ın gidişiyle boşalacak kontenjanı, ciğersiz bi ortasaha oyuncusuyla doldurup, genç ve gelecek vaad eden yerli oyunculardan oluşan bi yedek klubesi oluşturmalıyız.

Kimseye 17 numara verilmiyor.Dos Santos bile giymedi acaba yeni transfere mi saklanıyor?

seneye ALİ TURAN, MUSA ÇAĞIRAN VE MUSTAFA PEKTEMEK* kesin olarak bizde. (*bkz: mustafa pektemek - ekşi sözlük sayfa 2)

Defansa Servet'i satmazsak stoper ihtiyacımız yok. Sol bek için Çağlar Birinci alınabilir. Ön libero (dmc) olarak Mehmet Topal var ve yeni transfer Musa'da bu bölgede oynayabiliyor ayrıca Musa Elano'nun yanına da oynabilir. Bu bölgeye yani ön libero ve ortasaha bölgesine (dmc-mc) fransa liginden çok koşan, atletik, ayağına hakim bir çok yönlü ortasaha oyuncusu ya da Gökhan İnler ya da Hamit ya da bu tarzda bir oyuncu alınmalı. Giovani ve Caner'in bonservisi kesinlikle alınmalı. Arda veya Kewell ayrılsa bile bu 2 oyuncuyu takımda tutarak sol açıkta sıkıntı yaşamayız fakat ikisi birden ayrılırsa o zaman bir kanat oyuncusu gerekecektir. Sağda zaten Keita var. Forvette Jo'ya paramız yeter mi yetse bile Türkiye'de kalmak ister mi orası biraz sıkıntı ama Mustafa transferiyle birlikte yeni bir yerli ya da yabancı bir santrafor transferi gerekebilir.

-------------------1--------------------

2----------3--------------4-----------5

-------------------6---------------------

----------7-----------------8-----------

9-------------------------------------10

------------------11--------------------

1. Leo Franco, Aykut, Ufuk

2. Sabri, Uğur, Çetin (altyapıdan)

3 & 4. Servet(gidebilir), Neill, Emre Güngör, Gökhan Zan, Ali Turan

5. Hakan Balta, Caner Erkin, Çağlar Birinci(alınabilir)

6. Mehmet Topal, Musa Çağıran, YENİ TRANSFER

7 & 8. Elano, Emre Çolak, Ayhan, Barış, Mustafa Sarp, Musa Çağıran

9. Keita, Giovani

10. Arda(gidebilir), Kewell(gidebilir), Caner, YENİ TRANSFER(Arda ve Kewell giderse)

11. Baros, Mustafa Pektemek, Cem Sultan, YENİ TRANSFER(Jo Kalmazsa)

Bence Arda ve Kewell gidecek ve her ne kadar yalanlansa da Ronaldinho alınacak..

Henüz 30 yaşında en az 4-5 sene bize faydalı olur. Ayrıca forma satışından ve reklamlardan çok büyük gelir sağlanır.

Rijkaard ile sorunu var haberlerine gelince bence Galatasaray ile Avrupa'da kupa almak isteyen Rijkaard tanıdığı bildiği bu eski dosta hayır demez.

Forması şimdiden gözümün önünde canlanıyor..

gökhan ve nuri alınsın yeter diycektim diyemiyorum bide kaleci sorunsalı var dünyaca ünlü kameniyi alsın kaleye işte yeter bize

FLAŞ:::::::FLAŞ:::::::FLAŞ

Adnan Polatın adını sır gibi sakladığı ve gizlice anlaştığı futbolcu belli oldu

Yıldız oyuncuya forma giydirilip fotoğrafı bile çekildi

FLAŞ:::::::FLAŞ:::::::FLAŞ

ronaldinho gelirse ne olur bilmiyorum :D:D angutlar yine bi bahane bulur :D:D:D

rıdvan dilmen: Ronaldinho 2. sınıf futbolcu oynamaya hali yok

sergen: tempolu değil bir kere adam eksiltemiyor rakip çok kötüydü yoksa Ronaldinho kim o çalımlar kim iyi olsa zaten Galatasaray'da olmazdı Barcelona Milan oynatmayı bimiyor muydu

Hamit'le Roma'lı bir futbolcu varya; adı nasıl yazılıyor bilmiyorum .Reese mi ne.. İşte onu alsınlar yeter.

Norvecli solbek John Arne Riise bahesetigin sanirim. Cok iyi olurda zor bence.

Sözlesmesi bitecek isimli kariyerli birini arasitirip buluruz :D

Ronaldinho bencede olmaz her seyi gectim adamin maasini ödiyemeyiz .

Hersey para degil bence brezilyalı futbolcuların cogu heleki görüp gecirmiş olanları duygusal futbolculardır mesela ronaldinho milanda istenmeyen adam ilan edilseydi sorunları olsaydı inanırdım böyle bir söylentiye neden olmasın derdim ama su durumda niye gelsinki diyorum benim icin sebep bu yani deco olabilir bu isim

Üst Alt