Polonya Eurobasket 2011 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polonya Eurobasket 2011

Cevap: Polonya Eurobasket 2011

Yarın 14:00-17:00 arası evde yoktum.Milli maç programını bana göre ayarlamışlar:D

Yarın survivor finaline kadar, Bizim milli maçı izlerim.

Prince ve Becky WNBA'de döktürüyor, Rusya buralarda sürünüyor. Rusya'yı şimdi yenemezsek bir daha yenemeyiz.

bizim hoca ışılla birseli beraber oynatmayı uygun zamanlarda yaparsa daha iyi olur. ışıl pres yapmaktan yorgun düşüyor. ışılın yoruldugu an nilayla degiştirceksin. hep 2 oyun kurucuyla oynayacaz. ancak öyle etkili oluyoruz.

Dün Letonya Fransa'yı 59-56 yenerken fb'nin yeni transferlerinden Babkina 26 sayı 2 ribaund 2 asist, Tamane 9 sayı 15 ribaund 2 asist ile oynamış.

Bizim takımda top paylaşımı konusunda sorun çıkması mümkün değil. Diana da Alba her zaman hücumda en iyi tercihleri yapan oyuncular, ikisininde ben şut atayım ben kullanayım diye bir derdi yok. Fowles eline aldığında bitirir zaten, başka bir alternatifi olmaz o işin. Bahar ve Işıl gerekmedikçe 40 dakika şut kullanmayacak isimler. Prince de kenardan gelip Diana ve Alba'yı dinlendirecek. Nerde sorun çıkacak merak ettim.

Ama Angel-Penny konusunda her türlü sorun çıkar onu söyleyeyim. Angel her topu kendi kullanmak isteyecek nasıl olsa.

Bizim takımda top paylaşımı konusunda sorun çıkması mümkün değil. Diana da Alba her zaman hücumda en iyi tercihleri yapan oyuncular, ikisininde ben şut atayım ben kullanayım diye bir derdi yok. Fowles eline aldığında bitirir zaten, başka bir alternatifi olmaz o işin. Bahar ve Işıl gerekmedikçe 40 dakika şut kullanmayacak isimler. Prince de kenardan gelip Diana ve Alba'yı dinlendirecek. Nerde sorun çıkacak merak ettim.

Ama Angel-Penny konusunda her türlü sorun çıkar onu söyleyeyim. Angel her topu kendi kullanmak isteyecek nasıl olsa.

aynen bu oyuncular spartak moskovodada oynadı bir sorun cıkmadı. angel ve penny kavga etmezlerse iyi.

Üst Alt