Portal Açılan Konular Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Portal Açılan Konular Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Portal Açılan Konular Başlığı

Arkadaşlar hanginiz yapıyor bilmiyorum ama eklediğiniz haberleri blog veya foto galeri kategorisine niye ekliyorsunuz? Bu bölümler haber için değil. Lütfen eklediğiniz haberleri kontrol edin. Sizin yapmanız gereken tek şey Haberler kategorisi altındaki Futbol, Basketbol, Voleybol, Diğer Branşlar adlı kategorilere haber eklemek. Lütfen dikkat edelim.

Fenerbahçe'yle ilgili bir haber o. Fikri ve İletişim başlığı var, orayı sık takip ederseniz daha çok haber yazma şansınız olur.;) Kendimiz haber yazmaya özen göstereceğiz daha çok. Sonunda GSC Haber diye kaynak koymalıyız. Duyurular kısmı var, orayı da okursanız iyi olur.;)

Türkçe'ye dikkat edelim biraz daha. Arena'ya olacak, düzenlerim onu şimdi. Bir de haberi başka kaynaktan alırsanız altına GSC Haber yazmayın sakın, aman diyim yanarız.

Türkçe'ye dikkat edelim biraz daha. Arena'ya olacak, düzenlerim onu şimdi. Bir de haberi başka kaynaktan alırsanız altına GSC Haber yazmayın sakın, aman diyim yanarız.

Ya ben onu noktalama işareti koyulmayacak dendiği için kullanmadım...Dğer haberde Arda nın yazıyordu yani kesme işareti yoktu dedim kesme işareti de konulmuyor heralde..Saçma gelmişti zaten öğrendiğim iyi oldu...

Noktalama dediğimiz nokta. Nokta kullanılmaz başlıkta, başlığa göre virgül ünlem işareti falan olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt