poyraz Karayel | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

poyraz Karayel

bugün var mesela ama sen 1. bölümden basla bi. :D ben 4'ten sonra başladım sonra 1'i izledim hala 2 ve 3. bölümlere bakmadım. :D yakaladım bi köşesinden devam ediyorum :D

bugün var mesela ama sen 1. bölümden basla bi. :D ben 4'ten sonra başladım sonra 1'i izledim hala 2 ve 3. bölümlere bakmadım. :D yakaladım bi köşesinden devam ediyorum :D

Gidebilsek eve adam gibi saatlerde izleyeceğim de ancak net'ten izlerim. Biriksin bari biraz bozdurur bozdurur izleriz şu yoğunluktan kurtulunca. :D

The Knick, ve The Flash'i de izliyordum onlar da yarım kaldı. İzlemediysen tavsiye ederim. :)

Gidebilsek eve adam gibi saatlerde izleyeceğim de ancak net'ten izlerim. Biriksin bari biraz bozdurur bozdurur izleriz şu yoğunluktan kurtulunca. :D

The Knick, ve The Flash'i de izliyordum onlar da yarım kaldı. İzlemediysen tavsiye ederim. :)

the flash biraz supernatural biraz orumcek adam karışımı olmus gibi yav. :D her iki duyguyu da kaptım tanıtımında :D

dünkü bölüm efsaneydiiiiiiiiii.

+ne görüyorsun?
-çöp kutusu.
-şimdi ne görüyorsun?

------

-ben bi çocukluk geçirmedim, çocukluğum bana geçirdi...

------

-öyle adamlar biliyorum ki zülfikar, hem vurursun hem de oturup başında ağlarsın...

Üst Alt