Prandelli mi, Olde Riekerink mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Prandelli mi, Olde Riekerink mi?

Sual

• Prandelli

Kullanılan: 4 7.0%
  • Olde Riekerink

Kullanılan: 41 71.9%
  • Ikisi de Cop

Kullanılan: 9 15.8%
  • Ikisi de Iyi

Kullanılan: 3 5.3%

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Bu anket kapanacak: .
kimse yazma gereği hissetmemiş lakin Michael Skibbfield da çok dehşet verici bir antrenördü. polatın vizyon hocası.

3 ay sonra muhtemelen JOR istifa diyenler çıkacak şimdi üst sıralara yazanlardan.

Beyler yapmayın adam şampiyon bile yapsa en fazla Cevat Güler kadar katkısı olacak buna.

Kaldı ki görevi de teknik direktör değil alt yapıydı.

madem liste istiyorsunuz alın o zaman

Hocaların Hocası DERWALL > İMPARATOR TERİM > KARL HEİNZ FELDKAMP, KALLİ reys > Çingen > SİSCİ > Eric GERETS > Hamza BEY > ELEMancini (atkılı hıyar) > Michael Skibbfield > Gheorge HAGİ > REYKERİNG Bey > REYKARD > Pranderli

Bu soru rikering hocamıza hakaret gibi olmuş . Prandelli ile Yılmaz Vural bile kıyaslanamaz , çok kötü bir teknik direktör

Sent from my iPhone using Tapatalk

madem liste istiyorsunuz alın o zaman

Hocaların Hocası DERWALL > İMPARATOR TERİM > KARL HEİNZ FELDKAMP, KALLİ reys > Çingen > SİSCİ > Eric GERETS > Hamza BEY > ELEMancini (atkılı hıyar) > Michael Skibbfield > Gheorge HAGİ > REYKERİNG Bey > REYKARD > Pranderli

mancini rijkaard ve hagiden nasıl daha ıyı bı td olur anlamadım. onun dısında ıyı bır lıst renkdas :005:

Moderasyon ekibimiz Prandelli'ye oy veren 1 kişiyi tespit için çalışmalara başlamıştır.

Müsterih olunuz.

Saygılarımızla

GSCimbom Yönetimi

Prandelli'nin 18 senelik hocalık kariyerinde kazandığı bir kupa yoktur. Ama Sayın Riekerink Bey'in 7 aylık hocalık kariyerinde kazandığı 2 kupa vardır.

Sayın Brez JOR > Prandelli

Lucescu yu gönderip Terim getirildiğinde ,Terim gidinceye kadar maçları izlememiştim.ne kızmıştım rahmetliye ya

sıralamalara bakınca aklıma geldi

Üst Alt