Premier Lig | Deadline Day Sohbet Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Premier Lig | Deadline Day Sohbet Başlığı

Sissoko da prensi Poşe'nin. Ben Son'u hiç sevmiyorum ama işte tüm taraftarların prensi oldu adam. Onu satıp iyi bi sol açık alınabilird

Son'u Leverkusen döneminden beri çok severim haklısın çalımı falan yok ama o tarz skorer adamlara ihtiyaç var EPL'de, bence çok başarılı bir oyuncu.

Sissoko da vardı demi peh, geçen yıl yollayacaktı Poşet bey. O adamı zamanında alamamış olmamız hala içimde bir yaradır.

Son'u Leverkusen döneminden beri çok severim haklısın çalımı falan yok ama o tarz skorer adamlara ihtiyaç var EPL'de, bence çok başarılı bir oyuncu.

Sissoko da vardı demi peh, geçen yıl yollayacaktı Poşet bey. O adamı zamanında alamamış olmamız hala içimde bir yaradır.
Çaımdan ziyade ben Son kadar bencil bi oyuncu tanımadım abi. Ya ayağına gelen her topu açı fark etmeksizin kaleyi tutsun tutmasın şut çeker mi bi insan?

Vasat bir stoper bile mustafi'den iyidir.
Bir stoper o seviyede sürekli pozisyon hatası yapar mı.

Ayrıca tottenham delle ali gibi sorumsuzdan kurtulamadığı sürece şampiyon olamaz.
Ondan kurdukları an önleri açılır.

Almancı reyise sonuna kadar katılıyorum.. Alli beklenen sıçramayı bir türlü yapamadı Sondaki veya Eriksendeki mantalite onda olsa dünya futboluna damga vuracak bir adamdı .. Tottenhamın şampiyonluk için 40 fırın ekmek yemesi lazım

Ayrıca ztoper niye almadın klopp lovren çöpü hala kadroda salh maneye alternatif yok. Abv klopp

Matipe güveniyor ben de beğendim geçen yıl... Ayrıca Joe Gomez sezona çok iyi girmişti ağır sakatlık geçirdi iyileşince de birkaç maç Arnoldın yerine oynadı göbekteki peformansı çok daha iyyidi... Lovren kenardan havlu sallar bu yıl..

Son'un sırf oyun karakteri bile lamela-alli-moura gibi adamların ezer geçer... Keşke 33ünde falan bize gelse

Üst Alt