Pro Evolution Soccer 2011 - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2011

Cevap: Pro Evolution Soccer 2011

benim biglisayar yüzünden cehennemi boylicam ben... 3 ghz.... cift cekirdek... Geforce 240 GTX (1gb).. 4gb ram.. 2 tb hafiza... ve oyun ara sira donma yasiyor :( (format attim ve virüs taramasi yaptim herhangi birisi yardim ederse cok sevinirim)... bütün cözüürükleri denedim ve grafik ayarlarini orta ve düsük bile yaptim... en yeni driverler yüklüdür

Kardeşim aynısı benim arkadaşdada olmuştu, neti kapatıp açtık oyunu donma sorunu geçti bide öle dene.Modemi kapat öle gir oyuna buda olmadı,eski driver ları dene bide bazen yenilerde sorun olabiliyor.

benim biglisayar yüzünden cehennemi boylicam ben... 3 ghz.... cift cekirdek... Geforce 240 GTX (1gb).. 4gb ram.. 2 tb hafiza... ve oyun ara sira donma yasiyor :( (format attim ve virüs taramasi yaptim herhangi birisi yardim ederse cok sevinirim)... bütün cözüürükleri denedim ve grafik ayarlarini orta ve düsük bile yaptim... en yeni driverler yüklüdür

2TB disk marka modelin nedir? 2TB'ı tek parça kullanıyorsan sorun çıkarıyor olabilir. Ha başka oyunlarda sorun olmuyor diyorsan; oyunu farklı bir yerden edinip dene. Ha bir de, ufak not: ekran kartın orta seviyenin altında. Yani bana göre bundan dolayı oluyor olabilir. Family serileri genel kullanım içindir. PES2011 basit oyun gibi dursa da, ekran kartı olarak yüksek modeller ister. Senin kartın bir nevi onboard kartların, ticari versiyonu, ayrı bir kart sadece.

nasıl olacaktı :D Galatasaray taraftarına bıraksalar güçleri. overallı 65 i geçmez.

Daha önce Fm'de wonderkid olduğunu duymuştum:) Yani oyun için yüksek bekliyordum açıkçası. 65 çok az gibi geldi bana.

Nedir özellikleri oyuncuların?

Culio,

Kazım,

Zapata,

Stancu

vs.

Stancu 65, Kazım 73, Yekta 75, Zapata 77. Culio'nun ayarlarıyla oynamıştım o yüzden hatırlayamadım.

Zapata iyi olmuş :)

Kalecilerin güçleri yüksek olur her zaman, Aykut'da 78 di

Ben kendi editimde, Stancu 75, Yekta 75, Culio 77, Zapata 77, Kazım 74 yapmıştım.

Bu oyunun en kötü tarafı yapar zekası, oturup pc başına oynayasım gelmiyor. Çok rezil top oynuyorlar.

Yapay zekanın çok zorladığı dönemler olabiliyor ML'de. Mesela önceki sezon çok rahat maçlar çıkarıyordum. Son haftalardaki bir hatayla şampiyonluğu Real'e verdim. Aynı puandaydık, ikili averajla şampiyon oldular. :)

Bu sene özellikle deplasmanlar çok zorluyor. 6. sıradayım ligde. 8 maç falan kaldı. Allah'tan Şampiyonlar Ligi ve Kupa'da finaldeyim de fazla başarısız sayılmam. :D

T.S.C exTReme11 ÇIKTI !

extreme_download.jpg

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için TIKLA

200MB olarak bölerse 100 part da olur. Koysana 1.00GB halinde 2-3 parça. Bizim Türk'ler ne çok seviyor bol bol part yapmayı. Yabancı sitelere gir, böyle eklentileri 5 GB olsa tek part veriyor adamlar.

Üst Alt