PS3 / Online Turnuva Sohbet Alanı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PS3 / Online Turnuva Sohbet Alanı

Cevap: PS3 / Online Turnuva Sohbet Alanı

mahir guzel maçlar oldu yanlız sana karşı acaip gol kacırıorm kacırmasam 8*9 gol atardm ozellikle 5*0lık macta

mahir guzel maçlar oldu yanlız sana karşı acaip gol kacırıorm kacırmasam 8*9 gol atardm ozellikle 5*0lık macta

yemin edirim ayni sorun bendede var ona karsi oynarken, gerci bende genel olarak var gol kacirma sorunu ama mahire karsi cok pis kaciriyorum.

ulan kaleci ile karskariya, bom bom pozisyonlari degerlendiremiyorum, hep kalecinin orasina, burasina carpar, kasilias oldugu icin sanirim, baya iyi kaleci yapmislar fifada.

bir macta böyle en az 2 pozisyon kaciririm, en az, normalde 3-4

Yarin iyi bir takim secip ezecem. Yok artik oyle Liverpoolla, L'OM'larla, Bilbao'lar ille Barca/Madrid'lere karsi.

Ezecem :D :asd:

Yarin iyi bir takim secip ezecem. Yok artik oyle Liverpoolla, L'OM'larla, Bilbao'lar ille Barca/Madrid'lere karsi.

Ezecem :D :asd:

bugünde mi yenildin :)))?

valla inan bana, senin öyle takimlari secmen beni gicik ediyordu, bir kere iyi takim (barca) gücsüz takim (portoya) karsi oynadiginda mesela, tempo düsük oluyor, mac cogu zaman zevksiz geciyor, bence 4 yildizli takim 4 yildizli takima karsi daha zevkli oluyor.

bir de seni 2-0 yendigim macta, cok daha fazla atabilirdim.

5-0 kaybettigim mac is kazasiydi, diger maclar denk bitti.

mahir şaka yapıosun galba 2*0 kazandıgın macta sırf eto yla okadar kacırdımki artık sinirlendm macı bıraktım 5 tane karşı karşıya kacırdım bi baktım nasrinin onune 2 top dustu 2sinide attı

aslinda 4 kisi burada toplanip 2vs2 yapsak nasil olur?var misiniz? var mi 3 babayigit burada? bi oda acariz sifreli orada online teamwork modunda iki kisi iki kisiye karsi oynar..

2 Sezon önceki Bernabeudaki tarihi Hezimeti hatirlattim Mahire.

Real Madrid 2-6 Barcelona

2 Sezon önceki Bernabeudaki tarihi Hezimeti hatirlattim Mahire.

Real Madrid 2-6 Barcelona

senin internet moktan, normal baglanti olmuyor, sadece online teamwork oluyor, onda da pause diye bisey yok, oyuncu degistirmek istesen mac devam ediyor o esnada, 40 dk boyunca Adebayor kirmizi gördükten sonra santrforsuz oynadim, ayrica mac bittikten sonra direk oyundan cikman da cok manidardi, neyse senle son macimizdi, tebrikler.

senin internet moktan, normal baglanti olmuyor, sadece online teamwork oluyor, onda da pause diye bisey yok, oyuncu degistirmek istesen mac devam ediyor o esnada, 40 dk boyunca Adebayor kirmizi gördükten sonra santrforsuz oynadim, ayrica mac bittikten sonra direk oyundan cikman da cok manidardi, neyse senle son macimizdi, tebrikler.

Bekliyordum böyle bir aciklamani.

Fark attim diye kizma hemen canim. Ayrica benim Internette sorun yok. Seninkinde olabilir. Cünkü ben burda herkezlen normal oynuyorum ve hic sorun olmuyor. Sirf sende Teamwork ile oynamak zorunda kaliyorum.

Ayrica sen her zaman evinde oynuyorsun bunada birsey demedik.

Benim Fair bir rakip oldugumu burada olan baskalarida düsünüyordur umarim. Problem sende olmaliki,nezaman kaybetsen böyle afra tafra yapiyorsun burda.

Ciktigim icinde kusura bakma. Annem cagirdi.

Bekliyordum böyle bir aciklamani.

Fark attim diye kizma hemen canim. Ayrica benim Internette sorun yok. Seninkinde olabilir. Cünkü ben burda herkezlen normal oynuyorum ve hic sorun olmuyor. Sirf sende Teamwork ile oynamak zorunda kaliyorum.

Ayrica sen her zaman evinde oynuyorsun bunada birsey demedik.

Benim Fair bir rakip oldugumu burada olan baskalarida düsünüyordur umarim. Problem sende olmaliki,nezaman kaybetsen böyle afra tafra yapiyorsun burda.

Ciktigim icinde kusura bakma. Annem cagirdi.

yani bu sefer sinek degildi seni rahatsiz eden :asd:

neyse yine de tebrik etmek düser bize, ama teamwork'le oynamanin bir anlami olmadigi icin bu son macimizdi, ayrica bende burada herkesle normal modus da oynuyorum, anlayana...

yani bu sefer sinek degildi seni rahatsiz eden :asd:

neyse yine de tebrik etmek düser bize, ama teamwork'le oynamanin bir anlami olmadigi icin bu son macimizdi, ayrica bende burada herkesle normal modus da oynuyorum, anlayana...

Yahu. Bikere macin icinde birakmadimki,mac bittikten sonra kapattim. Problemin ney? 2-6 seni cokmu inciltti.

Problem demekki ikimizin arasindaki Baglanti.

Neyse,baska mac yapmicaksak. Benim üstünlügümle kapandi diyebiliriz bu catisma.

3 Galibiyet 1 Maglubiyet 1 Beraberlik.

Üst Alt