PSG Hakkında Soruşturma Başlatıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Eksik oyuncu bildirme cezası alırlar bir de 50 milyon ceza keserler olur biter.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

soruşturmayı açan kişiyi yollanan müfettişleri parayla satın alır sabaha dek döverler.
örümcek ağları küçükleri engeller büyükler basıp geçer.
ffp belasından kurtulmak için mbappe'yi kiraladılar usülsüzlük yok ki ?

PSG bir önceki dönem artıya geçmeyi başarmıştı. Mbappe transferini kılıfına uydurmaya çalışıyorlar ancak Neymar transferini bile tolere etmeleri kolay değil.
Biz, hiç bir dönem artıya geçemediğimiz gibi son açıkladığımız dönemlik raporda rekor seviyede zarar açıkladık. Bu yaz yaptığımız transferlerle birlikte sıkıntı daha da büyüyecek.
PSG ne kadar hafif bir ceza alırsa bizim için emsal olması açısından o kadar iyi. FFP hususunda en az PSG kadar zor durumdayız.

Olay biraz siyasi gibi sanki yav. Şimdiye kadar ''bir ülke futbolcuları satın alamaz'' gibi bir açıklama gelmemişti, gelmişse de ben bilmiyorum.

Haaa mesele bu yani, anladım... O kadar çok komplo teorisine maruz kalıyoruz ki kafa ister istemez komplo arıyor.

Katar üzerinden 300 milyon euro Neymar'a sponsorluk anlaşması altında verilmiş ve 222 milyon euro fesih bedeli, 78 milyon euro da imzalama bedeli olarak sayılmış. Sanırım PSG için harcanılan miktar 0 olarak gözüküyor. Üstüne Mbappe için de nasıl bir iş döndüyse opsiyonlu kiralama yapıldı, Monaco şu an para almadan bunu nasıl kabul edebilir, pek mantıklı değil.

Katar üzerinden 300 milyon euro Neymar'a sponsorluk anlaşması altında verilmiş ve 222 milyon euro fesih bedeli, 78 milyon euro da imzalama bedeli olarak sayılmış. Sanırım PSG için harcanılan miktar 0 olarak gözüküyor. Üstüne Mbappe için de nasıl bir iş döndüyse opsiyonlu kiralama yapıldı, Monaco şu an para almadan bunu nasıl kabul edebilir, pek mantıklı değil.
Üstü kapalı para akışı mı oldu diyorsun?

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt