PSG Maçının İddaa Oranları Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İddaa, Galatasaray-PSG maçının oranlarını belirledi.
Galatasaray galibiyetine 6.50, beraberliğe 4.25, PSG galibiyetine ise 1.25 oran verildi.Galatasaray yenilmez bahsine de 1.95 oran verildi.
500

Bu defansla işimiz çok zor, müthiş oynasak bile bireysel hatadan illaki yeriz yedikten sonra da g.tü başı dağıtırız büyük ihtimalle. en az iki fark yeriz gibi gözüküyor.

Çok uzun zaman oldu oynamayalı önceden de pek oynamazdım iyi ki de oynamıyorum bu nasıl saçma bir oran.
Galatasaray yenilmez bahsine oynayacağıma 1-0 oynayıp çifte şansı işaretlemem. 10 misli oynayacaksam da 5 misli oynarım. Yine cebimden 10 lira çıkar ama beraberlik halinde 21, galibiyet halinde 32.50 kazanırım. Çifte şans oynayınca kazansam da 19.50 kazanıyorum.

O maç ben takımı beğenmiştim, 6 yiyeceksek öyle yiyeceğiz elbette.
%100. Ben de beğenmiştim. O maçta hocaya hıyarlık edip (şahsım da dahil) taktik maktik bir şeyler zırvalamıştık halbuki gayet olağan bir skordu, yanılmıyorsam Real Schalke'ye de aynı tarifeyi uygulamıştı o sezon.

Buradan peşinen yazayım, bu maçta da benzer bir sonuç çıkarsa fark yedik diye eleştirmeyeceğim kesinlikle, eleştirirsem oyunu eleştiririm.

%100. Ben de beğenmiştim. O maçta hocaya hıyarlık edip (şahsım da dahil) taktik maktik bir şeyler zırvalamıştık halbuki gayet olağan bir skordu, yanılmıyorsam Real Schalke'ye de aynı tarifeyi uygulamıştı o sezon.

Buradan peşinen yazayım, bu maçta da benzer bir sonuç çıkarsa fark yedik diye eleştirmeyeceğim kesinlikle, eleştirirsem oyunu eleştiririm.
Onları 1-6 yenmiş galiba, daha beter. Bu Schalke'de bizim gibi Real'le çok eşleşiyor bu konuda bir kardeşliğimiz mevcut.

Allahtan at hırsızı gibi değiller bu sezon, oyunlarında ciddi bir dağınıklık söz konusu utanmasam kaos futbolu oynuyorlar diyeceğim ama kadroları o kadar güçlü ki bir şekilde atıyorlar Osasuna maçında olduğu gibi.
Real bizi formasıyla yener maalesef ağabey, bu coğrafyada öyle bir etkisi var muhakkak gerçi 3-0 yenildiğimiz deplasmanda da hakem bizi biçmişti ama bahsettiğimiz iki takımda oyun olarak mevcut takımdan iyiydi.

Üst Alt