PTT 1. Lig Play-Off Final | Alanyaspor (3) 1-1 (1) Adana Demirspor | M.S | 27 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PTT 1. Lig Play-Off Final | Alanyaspor (3) 1-1 (1) Adana Demirspor | M.S | 27 Mayıs

Demirspor yazıyorum gülme işareti çıkıyor

": D" bunu arasinda bosluk olmadan yazinca gülme isareti cikiyor.

Soruna gelince ben aslen Konyaliyim ama bilmem kac yillardir Adana'da yasiyor ailem bu yüzden de kendimi Adana'ya daha yakin hissediyorum. Ama ben her zaman Galatasaray'i desteklerim. Konya maclarinda da keza hep öyle.

Sanirim Galatasarayli olup da kendi memleketinin takimini destekleyen adam pek bulunmaz.

Soruna gelince ben aslen Konyaliyim ama bilmem kac yillardir Adana'da yasiyor ailem bu yüzden de kendimi Adana'ya daha yakin hissediyorum. Ama ben her zaman Galatasaray'i desteklerim. Konya maclarinda da keza hep öyle.

Sanirim Galatasarayli olup da kendi memleketinin takimini destekleyen adam pek bulunmaz.

Hangi mahalle

Kendi memleketimin takımını da severim de Galatasaray'ın yanında teferruat benim için.

CjOHT7RWsAAwukf.jpg

Üst Alt