Q7'ye talip var! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7'ye talip var!

Cevap: Q7'ye talip var!

Super teklif . Quarsema giderse BJK seneye ligin favorisi olur bana gore . Ayrica istatistik olayina soyle bir aciklik getirelim Ka-Kazim SUPER LIGDE 18 mac 3 gol 7 asist Quaresma 21 mac 3 gol 8 asist . Galatasaray biraz iyi olsa Kazim bu istatistigi cikarirdi ayni zamanda Kazim Turk statusunde . Ustune ustuk Quaresma cok daha bencil kendine oynuyor o halde istatistikleri esit hatta Kazim'in yuzdeleri daha iyi . Neticede fikrimce Quaresma Besiktas'a zarar vermektedir . Ne taraftar bunu anlamamaktadir . Yonetim bence anliyor ve aklinca piyasa yapmaya calisiyor 20 milyon euroyu red ettik vs . gibi soylemlerle ama cok iyi teklif eger gercekse dusunmeden kabul etsinler . Vukcevic'i alirlarsa Guti'yi de yollarlar . Her turlu cok karli olur BJK icin .

guti zaten kesinlikle gitmeli.

lakin dikkat etmediginiz bir nokta var q7'yi degerlendirirken:

bjk flas transferler yapmasina ragemen, takim islemedi hatta berbat oynadilar. organize atak vs. yapamadilar adam gibi uyum sorunu, yildizlarin birbiriyle anlasamamasi vs.

schuster'in oynattigi futbolu zaten hepimiz gördük. lesh ötesi!

ama isleyen bir sistemde bence q7 rakiplere karsi ekstra fark yaratir!

böyle mac cevirebilecek 2 adam var zaten tr'de: alex ve q7.

bizimde keita'miz vardi, adnanlar kiydilar :sad007:

Galatasaray maçını hatırlayın quaresmanın ayağına gelen her top tehlike oldu sadece bazı mental eksikleri var bazen oyunu iyi okuyamıyor. İşlemeyen takımda geçen sene quaresma böyle oynadı takım olunursa dahada etkili olacaktır

bjk flas transferler yapmasina ragemen, takim islemedi hatta berbat oynadilar. organize atak vs. yapamadilar adam gibi uyum sorunu, yildizlarin birbiriyle anlasamamasi vs.

Quaresma'nin cok yetenekli kotu bir futbolcu oldugunu dusunuyorum . Bir adam topu aldiginda maksimum hizda ataga cikartir genelde takimini defans yerine oturmasin diye . Quaresma ise topu aliyor rakip defansin ustune gelmesini bekliyor kendini tutan adama bir calim atiyor . Gercekten cok sik bir calim seyirci ayakta Quaresma'yi alkisliyor sonra ne oluyor ? Quaresme kafayi kaldiriyor defans oturmus ayak disiyla Quaresma kanat degistiriyor . Pas nizami ustelik ayak disi seyirci yine ayakta daha sonra da atak öluyor gidiyor . Bu yuzden Quaresma BJK'ye zarar veriyor . Zaten ben bisey demiyorum adamin yaptigi haraketlere gercekten sik haraketler ama hepsi o kadar . Quaresma'nin oldugu takimin isi cok zor . Tamamen oyuncunun etrafina duzen kursan belki bir seyler olur Alex ornegin gibi fakat kisisel olarak ben karsiyim oyle islere .

Ben olsam q7'yi okutur, takım oyununa fayda sağlayak açık oyuncusu alırdım.Valencia'daki Joaquin gibi.

Quaresma'yı çift haneleri gördüğüm an satarım. Guti'yi de bir şekilde Dubai'ye falan okuturum. İkisinden kurtulsalar, Çok daha rahat edecekler.

Ben olsam q7'yi okutur, takım oyununa fayda sağlayak açık oyuncusu alırdım.Valencia'daki Joaquin gibi.

Quaresma'yı çift haneleri gördüğüm an satarım. Guti'yi de bir şekilde Dubai'ye falan okuturum. İkisinden kurtulsalar, Çok daha rahat edecekler.

bizim icin avantajli olur tabi.

bjk'da culio, stancu, cana gibi adamlari doldurur.

bizde güle oynaya sampiyon oluruz :D

bizim hatalarimizdan baskalari ders cikariyor.

bjk en iyisini yapti suan. yildizlarini tuttu ve üzerine takviyeler yapti.

bunu bizde yapmaliydik!

ama biz ne yaptik?! keita bye, dos santos bye, m.topal bye, elano bye, misi bye vs. ve ayni zamanda yerlerini dolduramadik!

bizim icin avantajli olur tabi.

bjk'da culio, stancu, cana gibi adamlari doldurur.

bizde güle oynaya sampiyon oluruz :D

bizim hatalarimizdan baskalari ders cikariyor.

bjk en iyisini yapti suan. yildizlarini tuttu ve üzerine takviyeler yapti.

bunu bizde yapmaliydik!

ama biz ne yaptik?! keita bye, dos santos bye, m.topal bye, elano bye, misi bye vs. ve ayni zamanda yerlerini dolduramadik!

bjkden bir halt olmaz kardişim. türkiye içerisindeki en kötü bekler beşiktaş'ta. bobo gibi golcüyüde kaybettiler. halen bek transferi yapmıyorlar ki yapmayacaklar.

bjkden bir halt olmaz kardişim. türkiye içerisindeki en kötü bekler beşiktaş'ta. bobo gibi golcüyüde kaybettiler. halen bek transferi yapmıyorlar ki yapmayacaklar.

buraya katilmiyorum :D

ismail köybasi benim gözümde caglar ve balta'dan iyi (en azindan ofansif anlamda).

balta zaten bindirme yapmaz. caglar'da ileri gidince her topu rakibine veriyor.

ben bjk'in yerinde olsam guti'yi yollar (gerekirse bedelsiz), carlos martins'i alirdim.

bize gelmesini isterim ama bizimkiler zaten almaz. bjk'da da portekizli cok oldugu icin ikna etmesi cocuk oyuncagi olur!

bu adamin maliyeti de düsük!

Gokay,haklisin schusterin oynattigi futbol les otesi,alacaksin bi Turk teknik direktor 11 kisi defans yapicaksin, bak bakalim takim nasil oynuyor.

Nedirki rakibi kendi sahasina hapsedip defansi ilerde tutup oynamak, schuster aslinda teknik adam bile olamaz! degilmi.

2 tane kontra yaptinmi hemen cozulur rakip, degilmi?

Cogu kimsenin aksine ben schusterin oynattigi futboldan cok cok memnundum,nedirki sonunda 5 ci olduk isde, aldinmi 2 tane hizli defans, 1 adet striker bi adet de son vurusu iyi birisini bu sene firtina gibi esecekti isde, ama mantalite Turkiyede bu isde getir 6 ay calistir milletin medyanin seyircinin gaziyla geri yolla sil bastan basla.

sonra getir Tayfuru 11 kisi defansla 90 dakkada araya bi gol koyarim nasilsa her macida uyuyarak izle medya mutlu bazilari mutlu ama futbol severler mutsuz.

bjk quaresma'nın yüzde 50 bonsvervisine sahip. bunlar fondan aldılar quaresmayı, iyi bir teklif gelirse satılabilir.

Sporting aciklama yapmis. Quaresma'nin yillik ucretini odememiz mumkun degil demisler. 3,75m. Borumu.

Üst Alt