Quaresma Fenerbahçe'de mi ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

Zeki müren'de görecek mi bu ezikleri :asd:

azize Quaresma'yi Cipiyle almaya gidecek :asd:

13289_501.jpg

Kulübümüzle ilgili bir süredir basınımızı meşgul eden transfer haberlerine Dentinho'dan sonra bugün Ricardo Quaresma isminin de eklendiğini görmekteyiz.

Sportif Direktörümüz Aykut Kocaman'ın ve haberlerde adı geçen Yönetim Kurulu Üyelerimizin Dentinho'nun transferi için bugün Brezilya'ya gittiği haberleri gerçekle bağdaşmamaktadır; oyuncuya dair geleceğe dönük bir çalışmamız bulunmamaktadır.

Renklerimize katmak için herhangi bir planlama içinde bulunmadığımız Portekizli futbolcu Quaresma da şu an gündemimizde yer almamaktadır.

Spor kamuoyuna duyurulur,

Fenerbahçe Spor Kulübü

BABAYI ALDILAR YINE :D:D

Kulübümüzle ilgili bir süredir basınımızı meşgul eden transfer haberlerine Dentinho'dan sonra bugün Ricardo Quaresma isminin de eklendiğini görmekteyiz.

Sportif Direktörümüz Aykut Kocaman'ın ve haberlerde adı geçen Yönetim Kurulu Üyelerimizin Dentinho'nun transferi için bugün Brezilya'ya gittiği haberleri gerçekle bağdaşmamaktadır; oyuncuya dair geleceğe dönük bir çalışmamız bulunmamaktadır.

Renklerimize katmak için herhangi bir planlama içinde bulunmadığımız Portekizli futbolcu Quaresma da şu an gündemimizde yer almamaktadır.

Spor kamuoyuna duyurulur,

Fenerbahçe Spor Kulübü

BABAYI ALDILAR YINE :D:D

:2aloh1: :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1:

Quaresma'yı geçtimde dentinho'yu nasıl yalanladılar anlamadım :) bu adam için o kadar brezilyaya tur düzenlediler,sağır sultan duydu aykut kocaman izliyo,görüşüyo diye ama çıktılar ilgilenmiyoruz dediler.Sanırım bu adam da gelmek istemeyince aa canım bizim ilgilendiğimizi nereden çıkardınız diye ortaya yalancısınız diye palavra attılar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt