Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Ligin en iyi futbolcusu. Fernandes gibi komple bir orta saha oyuncusu sayarmisin bu ligden ?

15 eder. Daha 25 yasinda. Portekiz milli futbolcusu. Ne mac secmesi ? Adam ilk geldiginde sorunlari vardi. Mac secen oyuncu oynadigi her mac takimin en iyisi olmaz. Adam kac mactir takimi kurtardi.

Hayal felan kuran yok Emre. Gercekleri gormen gerek.

:asd:

Ligin en iyi futbolcusu. Fernandes gibi komple bir orta saha oyuncusu sayarmisin bu ligden ?

15 eder. Daha 25 yasinda. Portekiz milli futbolcusu. Ne mac secmesi ? Adam ilk geldiginde sorunlari vardi. Mac secen oyuncu oynadigi her mac takimin en iyisi olmaz. Adam kac mactir takimi kurtardi.

Hayal felan kuran yok Emre. Gercekleri gormen gerek.

komple bir futbolcu olsaydı bugün büyük kulüplerde oynuyor olurdu zaten o yetenekle.

bu ligde iki tane komple futbolcu var. selçuk inan ve emre b.

Fernandes komple falan değil ne komplesi ? Fernandesin kaç kere ortasahadan top kapıp hucumu yönlendirdiğini gördünüz? Duran topları iyi kullanan klasik ofansif ortasaha işte.

Fernandes dağınık bir takımda en komple oynayan bir oyuncu olduğu için fazla dikkat çekiyor. Takımda kanatlar ve forvet adam gibi iş yapmadığı için en çok Fernandes öne çıkıyor. Bu durumda da takımının en iyisi olması normal. Ama 15 etmez. Çok net.

Arkadaslar gorunen koy kilavuz istemez. Haftaya Fernandes 15 edermi etmezmi gorecegiz hep birlikte :ka21:

Ama hala Selcuk Inan ve Emre Belozoglu diyon.

çünkü onlar bu ligde hücumu ve savunmayı en iyi oynayan iki oyuncu. haa zaten fernandes kadar yetenekleri olsa burada türkiyede oynamazlar fernandeste onlar kadar ileri geri oynayabilse türkiyede oynayamaz zaten.

yani olaylara şöyle uzaktan bi baktığımızda bu 3 oyuncunun neden Türkiyede olduğunun nedenleri açık.

Daha son oynadigi mac kendi ceza sahasindan toplan cikip assist yapti. Maclari izlemezsen gormemis olman normal kardes :ka21:
Geriye gelip top almasından bahsetmiyorum,ortasahada mücadele edip top kazanmasından bahsediyorum.Hiç görmedim ben nedense.Arada sırada avrupa maçlarında oynuyor işte.

Yahu tamam 15 vermeyizde Fernandes'e.

Demin bir arkadaş klasik orta saha oyuncusu yazmış yuh o kadar da değil.Lincoln lincoln dediğiniz adamdan neyi eksik ? karakteri daha iyidir.

Ligin en iyi 4-5 topçusundan birisidir Fernandes, ben yakıştıramıyorum bu lige.

Bu adam Benfica'da böyle oynamamasına rağmen 18 milyon euro'ya Valencia'ya gitti.

Bizim ligimizden 18'e topçu satılmaz ama değeri bu denirse saçma olmaz. [15]

Geriye gelip top almasından bahsetmiyorum,ortasahada mücadele edip top kazanmasından bahsediyorum.Hiç görmedim ben nedense.Arada sırada avrupa maçlarında oynuyor işte.

Kardes ata sozu vardir, yigidi oldur hakkini yeme. Ya sen hic maclara bakmiyorsun, yada bu atasozunu hic duymadin. Fernandes senin o dedigi her mac yapan bir oyuncu.

Su videoda bile bircok kez goruyon. Bir iki macini izle :ka21:

[video=youtube;RGPeqUo9U0k]https://www.youtube.com/watch?v=RGPeqUo9U0k[/video]

Üst Alt