Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Bırakın su isleri. Biz gecen 6 günde 3 mac yaparken siz 9 günde oynadınız o 3 macı.

Tamam Avrupa'da oynuyorsunuz ama lig fikstürü asla ve asla sizin için daha yogun değil.

Siz salı gunü oynamisdiniz sonra Pazartesi mac vardı.

Biz Çarşamba oynadık sonra Cumartesi oynadık.

Avrupa maçları olduğunda hafta arası maç oynanmıyo. yaklaşık 5-6 günlük aranız oluo. anlatabildim umarım uzatmak yersiz ..

şuda bi gerçek ki fernandesin hücumdaki yeteneği selçukta olsa selçuk bugün avrupanın önde gelen kulüplerinde oynuyor olurdu.

şuda başka bi gerçek ki selçukun defansif yönü fernandeste olsa fernandeste bugün avrupanın önde gelen kulüplerinde oynuyor olurdu.

O avatardaki kovarejmayla guti çıkıp top oynasa bunları söylemezdin

Yükleneceğin adam onlar

***yi takmıyorlar

Keyfi kırmızılar yaşam tarzlar vs

Adam ülkesine gitti kaç ay yoktu

tedavi falan yemezler

Siz takımı değil adamları tutuyorsunuz

Olay bu

Hiç bir şekilde lafta kondurmuyorsunuz

Futbolcu gelip geçer. Her taraftarı da bir sanma okan . Ben takımımı iyi olduğunda da kötü olduğunda da hep maçlarını izlemiş desteklemişimdir ...

yanlışım varsa söle ? sizin maç programı o kadar yoğun mu ? türkiye kupası ve lig değil mi ben mi yanlış hatırlıorum ?

Ya bi UEFA var diye olayı abartmayın. 3 günde bir top oynamak çok mu Allah aşkına? Ligde 7 günde 3 maç oynadığımız hafta 9-10 günde falan oynadınız 3 maçı. Bahanelere sığınmak yerine görün. Takımınız çok aşırı dengesiz. Q7, Simao, Almeida falan. Bunlar 11 kişilik takımı tamamlamak için çıkıyorlar sahaya. Birkaç ay önce Quaresma'nın takıma etkisini tartışıyorduk, istikrarsız dedim diye "her maç maçın adamı oluyor, ipten alıyor" falan dediniz. Maccabi gibi köy takımına karşı galibiyeti getirdiği haftalar. O zaman o iyice şişirildi şimdi de Fernandes'i abartıyorsunuz. Çok iyi oyuncu, sevdiğim, Galatasaray'a istediğim bi oyuncu ama 15 Milyon ET-MEZ!

Avrupa maçları olduğunda hafta arası maç oynanmıyo. yaklaşık 5-6 günlük aranız oluo. anlatabildim umarım uzatmak yersiz ..

Ne olcak abi? Siz Avrupa'da yokken biz böyle yaptık mı? Senede 40 civarı maç oynarken siz, biz 60 civarı oynuyorduk. Bizim böyle ucuz bahanelere sığındığımız da olmadı.

Bizim fenerle derbi pazar oynandida ben mı bilmiyorum ?

Yok herhalde o gün Trabzon'un lille'de macı yoktu. Doğru diyorsun.

bir tane örneği buldun çıkardın :) bana bunun gibi başka örnekler çıkarsana ? bildiğim kadarıyla o hafta uefa maçları oynanmadı ama şampiyonlar ligi vardı . Trabzonun maçı da daha sonra oynandı. Sen benim demek istediğimi anlamıosun ... Konu beşiktaşın dengesiz bi takım olduğundan çıktı. bende dedim ki sürekli maç oynadığında rotasyon yapmak zorunda ... neredeyse hiç ara yok. Biz bu durum içinde ağlanmıyoruz . sadece talhanın dengesiz takımsınız sözüne bi açıklamaydı. ok ? konu çünkü amacından sapmaya başladı ...

bir tane örneği buldun çıkardın :) bana bunun gibi başka örnekler çıkarsana ? bildiğim kadarıyla o hafta uefa maçları oynanmadı ama şampiyonlar ligi vardı . Trabzonun maçı da daha sonra oynandı. Sen benim demek istediğimi anlamıosun ... Konu beşiktaşın dengesiz bi takım olduğundan çıktı. bende dedim ki sürekli maç oynadığında rotasyon yapmak zorunda ... neredeyse hiç ara yok. Biz bu durum içinde ağlanmıyoruz . sadece talhanın dengesiz takımsınız sözüne bi açıklamaydı. ok ? konu çünkü amacından sapmaya başladı ...

Ok değil, Beşiktaş dengesiz bir takim. Ben de katılıyorum buna.

Ne olcak abi? Siz Avrupa'da yokken biz böyle yaptık mı? Senede 40 civarı maç oynarken siz, biz 60 civarı oynuyorduk. Bizim böyle ucuz bahanelere sığındığımız da olmadı.

Canım kardeşim buna lafım yok ki zaten :) Sadece dengesiz takımsınız demiştin ya ona itafen dedim takım sürekli değişio oyuncular maç sıkışıklığından die :)

Yahu ideal 11iniz zaten dengesiz diyorum. Q7, Simao, Almeida falan boş adamlar.

Çünkü Fernanes şuan ofansif orta saha rolünde.Defansif orta sahada oynasa onuda başarıyla yapar.Demek istediğimi aşağıdaki videoda anlarsın.

[video=youtube;VAZYNARlgi4]https://www.youtube.com/watch?v=VAZYNARlgi4&feature=related[/video]

3 sene öncesinin videosu bu o dönemlerde fernandes'in ayağının kırıldığını da hatırlatayım o videoda hep zorlayıcı pozisyonlara girmiş şuanda istese de giremez psikolojik olarak ayak kırıldıktan sonra korkar oyuncu. Ha bu arada 3 sene öncesinden sabri'nin bir videosu var dakika 90+ dripling yapıyor, bolt gibi koşup, top kapıyor, ayağa isabetli paslar atıyor... Peki şimdi? (bazen oyuncuların bazı özellikleri körelebilir)

Buradan asla şunu'da çıkartmayalım fernandes leş oyuncu mudur, kattiyen hayır, kendini futbola verdiği sürece Türkiye'de first class oyuncuları say desen ilk 10 içinde ki oyuncu ama asla 10-15 m € etmez.

max ederi 6-7.

Satarlarsa parasını Bjk almayacak bunuda biliyorsunuz değilmi? Neden satıldıkları malum 2012 kriterlerine göre gelecek sezondan itibaren klüpler harici 3. şahıslar oyuncu bonservislerini ellerinde bulunduramayacak. Bu sayılan oyuncularda Bjk'nin malı değil :sgr:

Çünkü Fernanes şuan ofansif orta saha rolünde.Defansif orta sahada oynasa onuda başarıyla yapar.Demek istediğimi aşağıdaki videoda anlarsın.

[video=youtube;VAZYNARlgi4]https://www.youtube.com/watch?v=VAZYNARlgi4&feature=related[/video]

Ben ofansif orta sahadan 10 gol 10 asist rahat beklerim

Varsa yoksa duran top başka da yok

Üst Alt