Quaresma Maç Kadrosundan Çıkartıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma Maç Kadrosundan Çıkartıldı

Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan Çıkartıldı

Hagi'ye laf atan mı oldu buradan , göremiyorum , Hagi büyük futbolcuydu !

Dandik takımlar sizin elendiğiniz Karpaty takımının oynadığı ligdeki en iyi 2 takımdan biri ve Aston Villa'yı eleyen Wien'mi veya Ts maçında attığı gol mü yapmayın Allah aşkında Quaresma'dan bahsediyoruz , şu anda sizin ve Fenerbahçe'lilerin gelmesi için dua ettiği bi kaç futbolcudan birinden !

Kusura bakmada ne biz ne feney quaresmayı almak için dua etmedik...

Alex Türkiyede değilde Avrupada oynasaydı bu gün kariyeri çok farklı olurdu... O Alex sizin o q7'nizden daha yararlı şu an. Adam yaşlandı ama atıyor... Q7 kaç yaşında azıcık koşsun.

Diskolarda barlarda sabahlayıp antreman yapmakla futbolcu olunmuyor... Alex'in oralara gittigini gormuyorum evinde ailesiyle vakit geciriyor... Kalite budur...

Hagiye zaten laf edemezsin bu arada.

Hagi'ye laf atan mı oldu buradan , göremiyorum , Hagi büyük futbolcuydu !

Dandik takımlar sizin elendiğiniz Karpaty takımının oynadığı ligdeki en iyi 2 takımdan biri ve Aston Villa'yı eleyen Wien'mi veya Ts maçında attığı gol mü yapmayın Allah aşkında Quaresma'dan bahsediyoruz , şu anda sizin ve Fenerbahçe'lilerin gelmesi için dua ettiği bi kaç futbolcudan birinden !

sen Q7yi büyük futbolcu zannetmeye devam et..ben Q7 gibi sadece şov yapan takıma katkısı sınırlı bir adamı istemem.bizim keita Q7den çok daha iyi futbolcu idi. ben fanatiklikten söylemiyorum bunları futbolu anlayan biri olarak söylüyorum. guti ve simao büyük oyuncu ama Q7 ve ALMEİDA değil. bobo almeidadan çok daha üstün bir forvet...

31 yaşında ve sözleşmesi sene sonu biten bir adamı 900 bine almak başarı diyorsan o senin sorunun.

Gittiği hiçbir takımda dikiş tutturamamış Quaresma için verilen 7.3 milyon da öyle çok ucuz bir rakam değil.

Uzatmayalım lütfen , konuyu kapatalım ha bu da son cevabım olsun o 31 yaşında ki adam son dünya kupasında oynamış ve dünyanın sayılı kanat oyuncularından biri , Q7'nin dikiş tutturamadığı takımlar dünyanın en iyi 5 takımından 3 ü , tutturduğu takımda Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamış bi takım ve son transferi 25 Milyon Euro+oyuncu keza Simao'nunda 20 Milyon Euro civarı.

Uzatmayalım lütfen , konuyu kapatalım ha bu da son cevabım olsun o 31 yaşında ki adam son dünya kupasında oynamış ve dünyanın sayılı kanat oyuncularından biri , Q7'nin dikiş tutturamadığı takımlar dünyanın en iyi 5 takımından 3 ü , tutturduğu takıma Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamış bi takım ve son transferi 25 Milyon Euro+oyuncu keza Simao'nunda 20 Milyon Euro civarı.

SL derken Porto'yu kastettin sanirim, onlar SL'i alirken Q7 yoktu bile, yazmadan önce iyi arastiralim lütfen.

Uzatmayalım lütfen , konuyu kapatalım ha bu da son cevabım olsun o 31 yaşında ki adam son dünya kupasında oynamış ve dünyanın sayılı kanat oyuncularından biri , Q7'nin dikiş tutturamadığı takımlar dünyanın en iyi 5 takımından 3 ü , tutturduğu takımda Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamış bi takım ve son transferi 25 Milyon Euro+oyuncu keza Simao'nunda 20 Milyon Euro civarı.

Beşiktaş'ta neden dikiş tutturamıyoğ?...

Dünyanın en iyi 8 takımından biri mi?

Başarıları [değiştir]

Kulüp Başarıları [değiştir]

* FIFA Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonluğu

o 2004 - FC Porto

* Portekiz Superliga Şampiyonluğu

o 2001/02 - Sporting Lizbon

o 2005/06 - FC Porto

o 2006/07 - FC Porto

o 2007/08 - FC Porto

* Portekiz Portekiz Kupası Şampiyonluğu

o 2005/06 - FC Porto

* Portekiz Süper Kupa Şampiyonluğu

o 2002 - Sporting Lizbon

o 2004 - FC Porto

o 2006 - FC Porto

* UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu

o 2009/10 - Inter

* İtalya Serie A Şampiyonluğu

o 2009/10 - Inter

* İtalya Coppa Italia Şampiyonluğu

o 2009/10 - Inter

* İngiltere FA Cup Şampiyonluğu

o 2008/09 - Chelsea

Kişisel [değiştir]

* Portekiz'de Yılın Futbolcusu

o 2005 - FC Porto

o 2006 - FC Porto

* Portekiz'de Altın Top/Ligin En Değerli Futbolcusu Ödülü

o 2007 - FC Porto

SL derken Porto'yu kastettin sanirim, onlar SL'i alirken Q7 yoktu bile, yazmadan önce iyi arastiralim lütfen.

Asıl sen yazmadan önce bi oku bakayım ben ne yazmışım !

Dikiş tutturduğu takım Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamış Porto dedim o takımda o sezon oynadı demedim !!!

Ayrıca 2005,2006 ve 2007 yılında Portekiz gibi önemli yıldızların yetiştiği bi ülkede üst üste 3 kez yılın futbolcusu seçilmek de zor bi iş olsa gerek.

Ya neyse ya Quaresma'yı tartışıyoruz günahtır ya !!!

Quaresma sırf bizde diye kulup takılmaya çalışılıyo eğer fb alsaydı dünyanın en iyi topçusu olurdu bir anda Quaresmaya laf atanlar bize gelmeden önce yada kendi takımlarının gündemine geldiğinde gelirse soyunurum , taksimde çıplak koşarım diyenler bile vardı Quaresma bizim daha gündemimizdeyken gelmez , kramponunu alırsınız , Q7 alırsınız ama arabasını filan dendi gelince de interin kovduğu ( ki kovulmadı sisteme uymadı inter 30 milyon verdi bu futobolcuya herhalde futboldan anlamıyolar ) adam diyorlar defans yapmıyomuş , bireysel oynuyormuş adama demezlermi bu adam oyunu iki yönü oynayabilse şu anda belki barcelonanın efsanelerinden biri olurdu ya da geçen seneki interin en önemli oyuncularından biri olurduki onu takıma mourinho aldırdı ondan çok şey bekliyordu ama istediği verimi alamadı.

galatasaray taraftarina bu yorumlar yakismiyor,antu yolunda hizla ilerliyoruz.

Sizi bilmemde beşiktaşa gelmeden 6 ay önce quaresmanın adı geçtiğinde fenerlilerin yorumlarını 2 resimle paylaşmak isterim daha fazla resim var ama o kadar utandırmayayım :)

38661138548319513823124.jpg

39086138548282847160124.jpg

Hem burdaki gergin ortamda dağılır bu sayede ve yanda yazan kırmızı notları ben yazmadım.

Rica ediyorum koyu tonla yazmayın.

Quaresma bizi ileriye taşıyan ilk oyuncu çıkmasına üzüldüm geçen dönemde oynayamamıştı kanatlarda tabata holoskoyla oynamıştık maçın başındada gutiyi sakatladılar o maçtan sonra trabzonspordan nefret ettim sakatlayarak maç kazanmayı ilk kez onlarda gördüm

Sizi bilmemde beşiktaşa gelmeden 6 ay önce quaresmanın adı geçtiğinde fenerlilerin yorumlarını 2 resimle paylaşmak isterim daha fazla resim var ama o kadar utandırmayayım :)

38661138548319513823124.jpg

39086138548282847160124.jpg

Hem burdaki gergin ortamda dağılır bu sayede ve yanda yazan kırmızı notları ben yazmadım.

bir topluluk nasıl 360 derece döner en büyük örneği bu;)

Beşiktaş için daha iyi ki, Beşiktaş'ın kazanma şansı %20 fln daha arttı.

Başarıları [değiştir]

Kulüp Başarıları [değiştir]

* FIFA Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonluğu

o 2004 - FC Porto

* Portekiz Superliga Şampiyonluğu

o 2005/06 - FC Porto

o 2006/07 - FC Porto

o 2007/08 - FC Porto

* Portekiz Portekiz Kupası Şampiyonluğu

o 2005/06 - FC Porto

* Portekiz Süper Kupa Şampiyonluğu

o 2002 - Sporting Lizbon

o 2004 - FC Porto

o 2006 - FC Porto

* UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu

o 2009/10 - Inter

* İtalya Serie A Şampiyonluğu

o 2009/10 - Inter

* İtalya Coppa Italia Şampiyonluğu

o 2009/10 - Inter

* İngiltere FA Cup Şampiyonluğu

o 2008/09 - Chelsea

Kişisel [değiştir]

* Portekiz'de Yılın Futbolcusu

o 2005 - FC Porto

o 2006 - FC Porto

* Portekiz'de Altın Top/Ligin En Değerli Futbolcusu Ödülü

o 2007 - FC Porto

Ek olarak... ;)

quaresma-barca-ricardo-quaresma-181469_283_450.jpg

cristianoronaldoyric_132578.jpg

coventrycityvchelseafac.jpg

QuaresmaInter.jpg

Ek olarak :)

q7messi.jpg

quaresma barcadayken messi alt yapıdaydı messide koştu geldi quaresmaya sarıldı siz ister beğenin ister beğenmeyin beşiktaş için herşeyi yapıyor şansımızda azaldı zaten 2.dönem ilk defa sakatlanıyor

Üst Alt